2737
2739
عنوان

اونایی که تجربه شپش دارن میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 24 پست
سلام کجا داره؟؟

داروخونه ها عزیزم.دختر عموم برا یه مشکلی بیمارستان بستری بود دکتر متوجه شده بود شپش داره گفته بود براش یه شامپو میارم.اینو اورده بود.مدتها بود درگیر بودن کامل خوب شده الان

آخه ربطی به نظافت نداره که.کافیه یه بچه پیشش که شپش داشته باشع   بره اینا هم میگیرن. بخدا بعدش ...

عزیزم ببرشون حموم نرم کننده زیاد بزن موهاشون بعد باشونه دندونه ریز موهاشونو شونه کن شپشا درمیان بهددهمونجوری که داری آب میگیری رو سرشون بازم شونه کن شپش تو سرشون نمیمونه تخم شپشا هم با دست در بیار مدام همین کارو تکرار کن 

خودتم موهاتو رنگ بذار نکنه از بچه هات گرفته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ووووای اره مدارس خیلی بده.چیکار میشه کرد اخه واسه این مشکل

من پارسال یه نایلون به دخترم میدادم کاپشنشو میذاشت توش پیش کاپشن بچه های دیگه آویزون نمی‌کرد مقنعه هم اصلا درنمیاورد شپش نگرفت ولی بیشتر بچه های کلاسشون گرفته بودن چون دخترم گفت مامان همه بچه ها موهاشونو از ته کوتاه کردن 

2728

اول از همه شامپو بگیر طبق دستورش عمل کن . تخم هاش رو از سرشون جدا کن ( تار مو رو بچین از ته ) . بعدش یه اسپری هست واسه شپشه بزن اونجاهایی که میخوابن. لباس و روبالشی و ملافه ها رو با آب داغ بشور بذار جلو آفتاب . دیگه یه هفته بعدم دوباره چک کن . اون اسپری رو حتما بگیر . بزن رو بالش ها و تشک تخت . 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

رنگ مو و یا اینکه دکلره اصلا و اصلا تخم شپش رو از بین نمیبره . شاید خودش بمیره و تخم هاش هست . بیخودی رنگ نکن 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
اصلا ربطی ب نظافت نداره همه جا پر شده خدا ب دادمون برسه بچه ها میرن مدرسه تو مدارس پره من که وحشت دا ...

نگران نباش موهاشو اونقدر کوتاه کن که نشه

منم می خوام موهای پسرمو تا حدی ک فقط کچل نباشه بزنم آخه پارسال تو مدرسه شون اومد ک معلم پسرم گفت بچه های کلاس من ندارن خیالت جمع منم کیف و کفش و لباس فرم مدرسه شو با آب 100درجه میشتم ک دست ب لباس میزدم داغ بود از ماشین ک نگم برات داغ لنگنش

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2738

عزیزم من تو ده روز شپش رو از بین بردم

هر شب روغن زیتون زیاااد به سرم میزدم و کلاه رنگ میذاشتم بعد دو ساعت تو روشویی محکم شونه مخصوص میزدم تا بیفتن بعد حسابی سرمو شامپو میزدم و ابکشی میکردم بهد نرم کننده زیاد میزدم و دوباره با شونه یه ربع شونه میزدم تا بیفتن.بعد از حمام فوری سشوار میزدم

لباس ها و ملحفه ها رو مدام با ماشین با درجه ۶۰ و با وایتکس و پودر یکساعت میشستم و تو افتاب مینداختم.

اسپری هم که روزی دو تا تموم میکردم از بس تو کمد ها و رختخواب و تخت میزدم

موهامم پسرونه زدم و دکلره و رنگ کردم.

عزیزم من تو ده روز شپش رو از بین بردم هر شب روغن زیتون زیاااد به سرم میزدم و کلاه رنگ میذاشتم بعد د ...

الان سرم نمیخاره  اصلا. یعنی دیکه نیست؟منم نرم کننده زدم چند تا تو حموم افتاد