2737
2739
این بچه بازیا چیه ؟ دعوا ، قهر ، کش رفتن چک ، قهر حین سر کار بودن مرد . خدایی جمع کنید این لوس بازی ...

پس بذارم وقتی تو خونست برم قهر؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

اینجوری گفته که تو دوباره شروع کنی دعوا کردن سر دسته چک بعد اون مسخره ات کنه ذات مردا اینجوریه چه پیر چه جوون ولی تو محلش نذار ولی کوتاهم نیا خودتو بیخیال بگیر بعدم جواب پی ام هاشو یانده یا سرسنگین وکوتاه بده 

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه برمیداری چک میکشی از حسابش برداشت میکنی بعد هم طلاق لابد دسته چک شخصیه کاملا 

ببین میدونم اینارو ولی اون اینطوری نیست این چی اشو پیش من میذاره همیشه من که قصدم نبود برم خونه بابام دعوامون بود چرا یعنی برداشته؟ 

2731

بابا تو دعوا کم اورده میخواسته لجتو دربیاره چیز خاصی نیس 😂

یه توپ دارم قلقلیه ⚽/سرخ و سفید و آبیه /میزنم زمین هوا میره /نمیدونم تا کجا میره/ من این توپو نداشتم /مشقامو خوب نوشتم /بابام بهم عیدی داد /یه توپ قلقلی داد/مدیونی اکه تا تهش خونده باشی😐😂😂😂😂
اینجوری گفته که تو دوباره شروع کنی دعوا کردن سر دسته چک بعد اون مسخره ات کنه ذات مردا اینجوریه چه پی ...

چیو چجوری گفته؟ 

من هیچ وقت قهرنمیکنم برم خونه بابام خیلی دلم بگیره میرم توامام زاده میشینم خودش میاددنبالم کلیم معذرت خواهی میکنه.دوسندارم ازاختلافامون خانوادم باخبربشن حرمت هاازبین میره

2740
بابا تو دعوا کم اورده میخواسته لجتو دربیاره چیز خاصی نیس 😂

میخوام بدونم از رو عصبانیت بوده کارش یا خواسته چی اشو ازم بگیره؟ آخه من کاری نکردم که از اعتمادش سواستفاده کنم دعوامون سر چیزای دیگه بوده.

خانوم اولا هیچ وقت قهر نرو عادی میشه براتون دوما دست چک شوهرتون دست شما چیکار میکنه یه چیز واقعا شخص ...

ببین عزیزم پیش من بود واسه کلاسم منم الکی کلاسمو بهونه کردم برداشتم آوردم چون یهو امکان داره بذاره خونه باباش این سابقه رو داره بعدم خانوادش نمیدن دیگه یا براشون چک بکشه. 

وای فکرکن گم شه دیگه طرف بدبخت میشه

نه بابا قایمش کردم. حواسم هست نمیخوام خانوادش سواستفاده کنن اخلاق بکشی دارن باور کن حالا من نیستم همین حقوقشم میکشن. 

2706