2737
2734

دوتا دختر خالم..من واگزارشون کردم به خداالهی خیرنبینن تو پر بچمم میزنه😢

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر کوچیکم که خیلی پیشرفت کرده

اصلا رفتارش جالب نیست ولی من تحملش میکنم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728

خودم خودمو ضایع چیه تخریب میکنم اصن

دو روز دگ باید برم تو غار یه بلاهایی سر زندگیم و خودم میارم دگ نمیتونم تو اجتماع زندگی کنم😒

چه نوع مازوخیسمیه دارم😕

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
خواهر کوچیکم که خیلی پیشرفت کرده اصلا رفتارش جالب نیست ولی من تحملش میکنم

دهه هشتادیا جدا ترسناکن

بخشصه میترسم از کنارشون رد شم چه برسه به حرف زدن 

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
2738

هیچکس جرات اینکارو نداره دیگه این اجازه رو بهشون نمیدم😤😤

قبلا خالم بود همش از تیپ و قیافم ایراد میگرفت الان جرات اینکارو نداره چون بد جوابشو میدم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

خالم، زبونش خيلى تنده البته فقط با من اينطور نيست دل همه از دستش خونه ولى هيچكدوممونم نميذاريمش كنار دوستش داريم اونم سوء استفاده ميكنه متاسفانه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

من خودم خواهرم همش ضایعم می کنه یادمه بچه بودیم در ازای هر کار خوبی که می کردم به عنوان جایزه اجازه می داد ببوسمش همیشه خودش رو بالاتر دونسته بود یا می دونه هر کاری بگه انجام می دم سو استفاده میکنه

2706