2733
2734
عنوان

از شدت ناراحتی قلبم درد میکنه باید چیکار کنم؟خطر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 39 پست
خیلی سخته بفهمی شریک زندگیت به یکی دیگه محبت میکنه عشق میورزه ... در چه حدی بوده رابطشون؟ اگه صحبت ...

میکه دو سه ماهه آشنا شدن پیشنها از طرف خانمه بوده مطلقه هست ،میگه در حد حرف زدن خشک و خالی بوده و دیگه میخواسته رابطرو تموم کنه،ولی واسه من هیییییچ فرقی نمیکنه،اون دیگه واسه من نیست دیگه مرد،هیچ حرفشم باور نمیکنم دیگه

پیش ب سوی قوی تر شدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب چند تا تاپیک زدم که چه راهی واسه خودکشی هست که کسی نفهمه خودمو کشتم،طبیعی باشه،بهد هی تاپیکمو ت ...

نمیدونم اعتقادات مذهبی داری یا نه.اما توی این ساعت ها آسمون به زمین نزدیکتره.نزدیک اذان صبح هست.دو رکعت نماز بخون ازش بخواه آرامش بده بهت.باور کن معجزه میکنه.من اصلا مذهبی نیسم.خیلی عادیم.توی شرایط مشابه الان تو بودم همینکارو کردم باورکن جوری قلبم آروم شدکه گریم گرفت ازینکه خدا ایتقدر هوام رو داشت اون موقع 

2731
گریه کن بریز بیرون هر جور که میتونی با جیغ با کتک با هر چی فقط بریز بیرون

دو تا دختر دارم بخاطر اونا طلاق نمیگیرم،به شوهرم گفتم دیگه از این لحظه ما با هم نسبتی نداریم مثل غریبه،هی میومد سمتم گریم گرفت قسم دادم بهم دست نزن،بر گشت اون وری خوابید و گریه کرد

بخدا دلم میخوا الان تو بیابون بودم فقط داااااد میزدم

پیش ب سوی قوی تر شدن...

اگر اظهار پشیمونی کرد خواست جبران کنه با شرط اینکه باید ثابت کنه اونم با عمل نه فقط حرف خالی قبول کن.همه اشتباه میکنن.اون که خدا هست منتظره تا معذرت بخوایم اونم ببخشه دیگه ما که بنده اونیم تکلیفمون معلومه.بخشش وقتی میتونی انتقام بگیری اوج قدرته

دو تا دختر دارم بخاطر اونا طلاق نمیگیرم،به شوهرم گفتم دیگه از این لحظه ما با هم نسبتی نداریم مثل غری ...

حق داری عزیزم خیلی سخته😔😔

شوهرت بدکرده در حقت 

ولی وقیح نیس مثل خیلی دیگه از مردا بگه خوب کردم

خودشم پشیمونه و گریه کرده

سخته ها ولی اگه میتونی حرفاشو باور کن ازش بخواه جبرانش کنه و دوباره اعتمادتو بدست بیاره 

2740
اگر اظهار پشیمونی کرد خواست جبران کنه با شرط اینکه باید ثابت کنه اونم با عمل نه فقط حرف خالی قبول کن ...

چطوری ببخشم وقتی تا همین چند ساعت پیش داشت قربون صدقش میرفت😭😭😭😭😭😭

الان میگفت میخواستم کم کم ولش کنم ،بهش گفتم تو که دوسش نداری و میخوای ولش کنی پس خیلی پستی که میتونی اینجوری بهش بگی تو همه همه همه دنیامی،بغض مبکرد لعنتی ،میگف آره میدونم اشتباه کردم،ولی اصصصصلا قابل بخشش نیست،چون همههه میدونن که چقد عاشقش بودم چیزی براش کم نذاشتم،چن وقته مشکلات کاریشو بهونه میکرد واسه سرد بودنش هر چقد بهش پیام عاشقانه میدادم جواب نمیداد میگف وقت ندارم،الان فهمیدم فقط واسه اون وقت داشته😭

پیش ب سوی قوی تر شدن...
چطوری ببخشم وقتی تا همین چند ساعت پیش داشت قربون صدقش میرفت😭😭😭😭😭😭 الان میگفت میخواستم کم کم و ...

وای😢مردای عوضی خیلی پیچیده ن..من یبار تل شوهرم هک کردم آشغال همزمان هم به من پیام میداد و قربون صدقع م میرفت هم به دوس دختر قبلیش هه ...بارها به اینو اون پیام داده و من چندتاشو فهمیدم ...چمیدونم دیگه تاجایی ک میتونم یواشکی چک میکنم چیزی نیس ...حالا ممکنه گوشی جدا داشته باشه ....همچین ازچشمم افتاده که...الان فقط ظاهرسازی میکنم و باسیاست میرم جلو ... اما دیگه هییییچ وقت مث قبل  دوسش ندارم یه وابستگی مسخره مونده فقط

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡