2737
2734
عنوان

از شدت ناراحتی قلبم درد میکنه باید چیکار کنم؟خطر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 39 پست
شب داشت پیام میداد دیدم و علنی شد و خودش دربارش حرف زد و معذدت خواست به هیییچ عنوان نمیبخشمش

خیلی سخته بفهمی شریک زندگیت به یکی دیگه محبت میکنه عشق میورزه ...

در چه حدی بوده رابطشون؟

اگه صحبت در موردش ناراحتت میکنه نگو گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب داشت پیام میداد دیدم و علنی شد و خودش دربارش حرف زد و معذدت خواست به هیییچ عنوان نمیبخشمش

قوی باش زندگیتو پس بگیر  میخوای دو  دستی تقدیمش‌کنی به کس دیگه؟؟؟‌فکر کن‌یه غلطی‌کرد مثل کسی  که‌معتاده .. تو زتدگیتو‌حفظ‌کن برشگردون

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2728
2738
دوش بدتر نفسمو نگیره؟؟خیلی درد دارم زده به پشت کمرم مبترسم سکته کنم بخدا

نه نترس از استرسه اگه باز خیلی حالت بده پاشو برو اورژانس . یه لیوان آب بخور قرآن بخون آروم‌میشی

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
آروم باش  اون اشتباه کرده تو باید خودتو داغون کنی!؟ خدای ناکرده چیزیت بشه این اقا بنظرت بهت و ...

امشب چند تا تاپیک زدم که چه راهی واسه خودکشی هست که کسی نفهمه خودمو کشتم،طبیعی باشه،بهد هی تاپیکمو تعطیل میکردن

الان واقعا نمیخوام خودکشی کنم،فقط یه رهکار بدین که دردم آروم شه ،شوهرم گفت فردا خودم میبرمت دکتر ،ولی نمیخوام باهاش برم

پیش ب سوی قوی تر شدن...
2706