2737
2734
عنوان

مشکوکم به بارداری بیاید یه لحظه

273 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من بچه ی 15 ماهه دارم و تو دوران شیر دهی هستم.چند روزی هست زیر دلم شدید تیر می کشه و یک بار پیش اومد که از بوی غذا سردرد شدیدی گرفتم علایم خیلی به بارداری قبلیم شبیهه اما من کاملا جلوگیری داشتم.به نظرتون میتونه بارداری باشه؟دارم میمیرم از استرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس

منم ماه پیش از ترس بارداری کلی استرس گرفتم بیچاره شوهرمم دپرس شده بود

ولی خداروشکر پری اومد

هیچوقت فکر نمیکردم از اومدنش اینقدر خوشحال بشم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ازتون خواهش میکنم دوتاپیک آخر منو گزارش بزنید

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2738
بیبی چک بزن اینم شک داره وقتی بهش فکر میکنی تمام علائمت درست درمیاد بیخیال باش استارتر 

والا دوبار بی بی چک زدم اما متوجه نشدم دفعه اول یه خط خییلی کمرنگ افتاد که نشونه بارداریه اما خییلی کمرنگ بود با دقت میدیدی نمیدونم بوده یا ن

والا دوبار بی بی چک زدم اما متوجه نشدم دفعه اول یه خط خییلی کمرنگ افتاد که نشونه بارداریه اما خییلی ...

هر چقدرم کمرنگ باشه بازم نشونه بارداریه

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
نترس منم ماه پیش از ترس بارداری کلی استرس گرفتم بیچاره شوهرمم دپرس شده بود ولی خداروشکر پری اومد ...

نمیدونم والا زیر دلم عین بارداری قبلی تیر میکشه وقت پریودیمم نیست

2706