2733
2734
عنوان

آبرررروم ب ملكوت اعلا پيوسست🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 133 پست
فقط اونجا که یکی گفت حالا تمیزش کرده بودی یا نه،،اونم گفت اره خداروشکرررر دیروز حموم بودم تمیز کردم، ...

یه کاربری هم میگفت مستاجر مامانش اینا تو راه پله دیدتش بی حجاب بچه‌ها گفتن حالا اشکال نداره و..

اونم گفت خیلی ناراحتم سوتینم خوب نبود سینه هام شل و آویزون😓😓😓😓

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلگرام عزيزم😩

جدامیشه بگی کجای چت سین میشه ...آخه اولین باره من میشنوم منم هزاربارتاحالاپروفایل مخاطبینمودیدم 

ولی اصلاتاحالانمیدونستم

مگه فقط نبایدچتهاتیک بخوره

برای پروفایل چجوریه اگه حوصله داریدبرام توضیح بدید...ممنونم

2728
ب خدا دقيقاااا ي گيف اين مدلي فرستاد اخه😂😂😂

میگفتی حتما..باز کن بغل واموندتو ک جلدی بپرم توش

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
😂😂😂اصلا من ك اب از سرم گذشته الان ميرم پي ام ميدم وااااي چشمام كم سو شد توي اين چندماه مرسسسي ك م ...

ممنون عزیزم💖😘

ایشالا به پای هم خوشبخت بشین 😁

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738
جدامیشه بگی کجای چت سین میشه ...آخه اولین باره من میشنوم منم هزاربارتاحالاپروفایل مخاطبینمودیدم  ...

نه پروفايل و ك تو تلگرام أصلي متوجه نميشن 

من داشتم پروفايلش رو نگاه ميكردم عكسش داشت باز ميشد همون لحظه پيام داد من تو صفحه ش بودم خب🤦🏼‍♀️

نه پروفايل و ك تو تلگرام أصلي متوجه نميشن  من داشتم پروفايلش رو نگاه ميكردم عكسش داشت باز ميشد ...

منظورتون اینه یعنی هردوآنلاین بودین اونساعت؟ازروی اون حدس زدید

ببخشیدمن زیادسوال کردم آخه میشه یوقتی پروفایل کسی روچک میکنی ولی دوسش نداری

ولی نمیدونی میفهمه عکسشومیبینی

شماگفتی سین شدبرام سوال شد

مثلاالان من آنلاینم کسی پروفایل منوچک کنه چجوری متوجه بشم...ممنون

وای منم امشب گند زدم 

همیشه پروفایل نانزد سابقمو چک میکردم اقا شانسی متوجه شدم یه گروه دو نفره یا یکی داره خواستم برم چتاشونو بخونم یادم نبود اپدیت جدید این قابلیتو نداره اقا اکانتمو تغیر چهره دادم رفتم تو گروهه دیدم عه خیچی نیست اونا هم تعجیب کردن گفت ایش ایش برو بیرون لفت دادم 

بعدش میتوجه شدم ای دل غافل شادم رفته عکس پروفایل قبلیمو پاک کنم بعد یک سال فک کنننننن 

شرفم رفتتتت

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
منظورتون اینه یعنی هردوآنلاین بودین اونساعت؟ازروی اون حدس زدید ببخشیدمن زیادسوال کردم آخه میشه یوقت ...

واسش پیام فرستاده شده همون موقع دیده 

وگرنه پروفایل کسیو ببینی که متوجه نمیشه 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...
2706