2733
2734
عنوان

آبرررروم ب ملكوت اعلا پيوسست🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 133 پست
عزیزم این که ناراحتی نداره اگه جای کاربری بودی که تاپیک زده بود خشتکش جلو شوهر خواهرشوهرش پاره بوده ...

وای منم هنوز ذهنم درگیر اونه اصلا فکرشو میکنم گوشتای تنم میریزززه😂😂😂

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نبودی تو اون تاپیک خیلی خنده دار بود بنده خدا ناراحت بود 

فقط اونجا که یکی گفت حالا تمیزش کرده بودی یا نه،،اونم گفت اره خداروشکرررر دیروز حموم بودم تمیز کردم،،،اونم گفتم باز خوبه تمیز دیدنت ابروت نرفته😂😂😂

خدایااااااا🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻😂😂😂😂😂از خدا سپاسگزاری میکرد بابت اینکه تمیز دیدنش

2740
اولش خواستم بلاك كنم ولي بعد گفتم حالا ك ر... دم بي توجهي كنم حداقل فك كنه اسكلم  😫😫

😂😂😂😂😂😂😂فرداش بگو عه کی پیام دادین من ندیدم،،اخه گوشیم تو دستم بوده خوابم برده همینجور که غلت میزدم صفحه شما باز شد😂😂😂

ولی تنظیماتت رو درست کن که ساعت انلاین شدنتو نبینن

😂😂😂😂😂😂😂فرداش بگو عه کی پیام دادین من ندیدم،،اخه گوشیم تو دستم بوده خوابم برده همینجور که غلت ...

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اصلا ميخوام عكس ي سيبيل كلفت بذارم پروفم فردا بگم جووونم جيييگر كاري داشتي اين خط واگذار شده😂😂وااااي اين الان اومد تو ذهنم گووور باباي فاميل ايده خوبيه ها اصلا ميگم شوهرشم😂عكس ي مرد سيبيل كلفت اگه دارين برام بفرسسستين لطفاا بابا و داداشم سيبيل ندارن😩😩😂😂

2706