2733
2739
عنوان

خاک برسر ساده من بکننن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 83 پست

میگه الان زنگ میرنم جواب بده خاک برسرم شماره تلفنم هم داره بچه ها چکار کنم من خیلی میترسممم عکسم پخش نکنه ابروم بره 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگوداداشت گ و ه خورده هرچی گفت که نبایدانقددقیق انجام بدی

کدوم داداشی این حرفو میزنه مگه اینکه خانوادگی بدکاره بوده باشن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
تو دیگه مرزهای سادگی رو جابجا کردی با این ترس بی موردت از چت شات بگیر بفرستش به درک ناراحتی داره؟؟ ...

عزیزم جای من نیستی که بدونی من یه دختر چادری هستم ولی عقلم کار نکرد عکس دادم 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2738
میگه الان زنگ میرنم جواب بده خاک برسرم شماره تلفنم هم داره بچه ها چکار کنم من خیلی میترسممم عکسم پخش ...

شماره هم بهش دادی؟؟؟عکس هم فرستادی؟؟  تو دوساعت دراین حدبهش اعتمادکردی🙄🙄

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
میگه الان زنگ میرنم جواب بده خاک برسرم شماره تلفنم هم داره بچه ها چکار کنم من خیلی میترسممم عکسم پخش ...

نترس خانومی از موضع بالا جوابش بده بگو آشنا داریم پلیس و میرم فتا. راحت میتونی اقدام کنی. 

ازتون خواهش میکنم دوتاپیک آخر منو گزارش بزنید

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706