2733
2739
عنوان

قیافم طوریه ک...

489 بازدید | 56 پست

هر چقدرم گرم بگیرمو صحبت کنم تو جمع آدمای جدید بازم میرن میگن مغروره از خود راضیه😕

ب حرف همه گوش میدم..احترام میزارم..شوخی خنده آخرم دیدشون اینه

بنظر خودم ک چون چش ابرو سیاهه و یکم جدی این حسو دارن

تکلیف من چیه خب!

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خب بگن ب جهنم مهم نيست مردم چي ميگن مردم هميشه دروازشون بازه 

والا پشت آدم بد میگن خب

خوبی کنی و این بشه تهش😥

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

منم همینطوووور 😬

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2740
والا پشت آدم بد میگن خب خوبی کنی و این بشه تهش😥

مغرور بودن ک بد نيست بعدشم برات مهم نباشه واسه خودت زندگي کن تو هرجوري ک باشي باز ي چيزي ميگن

کينه خوب نيست ولي زشته يه بديايي بي جواب بمونه
به منم همینو میگن من کلا شدیدا سعی میکنم مهربون و خوش اخلاق باشم ولی باز پشت سرم میگن این چقدر قیاف ...

آخ دقیقا

تو مدرسه یادش بخیر دوستام میگفتن ما تا نشناختیمتو حرف نزدیم و مطمین نشدیم همیشه پشتت میگفتیم ازین خودخواه تر نیس

حرف مردم ب امضات میخوره عزیزم هیچوقت ب خودت نگو خوشگل و ب زبون نیار 

ن باباااا😂😂این قضیش اصلا یچیز دیگس

دوست صمیمیم ب مسخره بازی همیشه خوشگل شهر قصه ها صدام میزنه..منم این یادم اومد گذاشتم امضا

والا پشت آدم بد میگن خب خوبی کنی و این بشه تهش😥

درد مشترک .دیگه پوستم کلفت شده وبقیه برام بی ارزش

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706