2733
2734
عنوان

پسرم اسم خودشو جای ضمیر من میگه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 4811 بازدید | 91 پست

من بچم۲۴ماهشه هنوزجمله نمیگه؟؟فقط کلمه میگه.اونم بعضیاش واضحه.بعضیاش ن.ب نظرتون چقدرزمان میبره تابخوادکامل حرف بزنه؟؟

مامان باباروتلفظ میکنه ولی ب من وهمسرم نمیگه.همروامیرعلی یاامیرصدامیزنه.

وقتیم بابازی یاشوخی میخوام بش کلمه یاجمله جدید یادبدم سریع متوجه میشه میخنده میگه ن.ینی نگودیگه.

چیکارکنم ب نظرتون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلى خوبه ك هوشت  وحافظه  ت انقدر بالاست، حتما موفق ميشى ، بقيشم به مرور بهتر ميشه نگ ...

خداكنه…ولى هر كس واسه اولين بار منو مى بينه فك مى كنه خيلى خيلى خنگم! معلما بهم ميگن اولين بار كه ديدمت فك مى كردم ضعيف ترين دانش اموز كلاس تويي !در صورتى كه هميشه زرنگ ترين بودم و معدلم بيست بود…به خاطر سندروم اسپرگر خيلى خيلى سادم و هر كى هرچى بگه باور مى كنم…اصلا فرق شوخى و جدى و طعنه رو نمى فهمم…حتى اگه شاخدار ترين دروغا رو بهم بگن به راحتى باور مى كنم! چون فرق اينارو نمى فهمم هميشه همه چيز رو به شوخى مى گيرم و الكى مى خندم😑 حرف هم كه باهام مى زنن ، چيزايي كه خيليا به راحتى مى شنون بايد واسه من چندبار تكرا كنن تا بشنومش😕به خاطر همينم خيلى از املاهامو كم گرفتم چون صداهارو نمى شنيدم…و به خاطر اتيسم روم هم نميشد بپرسم از معلم…هيچوقت سركلاس سؤال نمى پرسم…خيلى از انشاهامو به خاطر اتيسم كه خجالت مى كشيدم با صداى بلند انشامو بخونم نمره ى كم گرفتم…خيلى سخته…هر چقدر هم كه باهوش باشى ولى نتونى خودتو به كسى ثابت كنى فايده اى نداره…

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
ازدواج که نکردی؟!؟!😁

نه بابا ١٥ سالمه😂😂😂

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2728
خداكنه…ولى هر كس واسه اولين بار منو مى بينه فك مى كنه خيلى خيلى خنگم! معلما بهم ميگن اولين بار كه دي ...

سخته بله... ما يكى تو اشناها داريم جزو نفرات برتر كنكور شد الانم فوق تخصصشو گرفته البته اون خيلى بعدها بهتر شد، من وقت دبيرستانش يادمه دقيقا همينجورى مثل خودت بود شنواييشم كم بود ولى الان خوبه ولى درونگراست و بااينكه سنش كن نيست ازدواجم نكرده هنوز 

سخته بله... ما يكى تو اشناها داريم جزو نفرات برتر كنكور شد الانم فوق تخصصشو گرفته البته اون خيل ...

خداكنه من زود ازدواج كنم😞خودش نخواست ازدواج كنه؟

2738
اون پسره، كلا سرش تو كار خودشه، ميگه زن نميخواد 

اخى…فك كنم واسه پسرا سخت تر باشه…چون سرپرست يه خونواده قراره بشن و خيلى تو اجتماع باشن…😕منم كلا سرم تو كار خودمه…نمى دونم اينا هم جزء اتيسم هست يا نه…ولى هيچوقت دلم واسه كسى تنگ نشده تا حالا…به هيچ چيز و هيچ كس دلبستگى اى ندارم…هميشه از بقيه جدام…تو مدرسه هم همش تنها بودم چه سر كلاس چه زنگاى تفريح

اخى…فك كنم واسه پسرا سخت تر باشه…چون سرپرست يه خونواده قراره بشن و خيلى تو اجتماع باشن…😕منم كلا سرم ...

اره اينم جزو همونه ... كلا ناراحت نباش باهاش  كنار بيا از هوش و حافظه ت خوب استفاده كن 

اره اينم جزو همونه ... كلا ناراحت نباش باهاش  كنار بيا از هوش و حافظه ت خوب استفاده كن

اره باهاش كه خيلى وقته كنار اومدم…فقط حرفاى ديگران بعضى وقتا ناراحتم مى كنه…كه همش بهم ميگن چقد بى احساسى و…يا بهم ميگن تو هيچى نميشى چون نمى تونى حرف بزنى…يا وقتى مى بينم كسى دلش نمى خواد پيش من باشه چون من هيچ حرفى نمى زنم…

سلام، دختر همسایمون اینطوری بود کامل و واضح صحبت میکرد ولی اسمش نرگس بود، مثلا میگفت مامان ننی رو بغل کن

به خودش میگفت ننی

بعد خوب شد، نگران نباشین

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...
اخه تو اینترنت خوندم اوتیسم ها اینجورین 😔

اگر مستقیم به چشماتون نگاه میکنه زمان صحبت، گوشه گیر نیست، دوست پیدا میکنه و ارتباط برقرار میکنه و به چیز خاصی مواقع خواب وابستگی شدید نداره ، اوتیسم نیست

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...
اره باهاش كه خيلى وقته كنار اومدم…فقط حرفاى ديگران بعضى وقتا ناراحتم مى كنه…كه همش بهم ميگن چقد بى ا ...

خب يه كم سعى كن تا بتدريج خوب شى، هرچى ناراحتت ميكنه مثلا موضوع برا حرف زدن داشته باش 

خب يه كم سعى كن تا بتدريج خوب شى، هرچى ناراحتت ميكنه مثلا موضوع برا حرف زدن داشته باش 

معمولا موضوعاتى كه من دلم مى خواد درموردش حرف بزنم اونا دلشون نمى خواد😂😂😂مخصوصا همسن و سالام…اونا فقط درمورد چيزاى چرت و پرت حرف مى زنن حوصلم سر ميره تو جمعشون…بيشتر تو جمع مامانا هستم😂😂😂

2706