2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا بده شانس من از پسرای مو فرفریه دراز لاغر متنفرم خواب دیدم که یه پسری هست عاشقم شده اونم چیی ...

عاشق مو فرفریاممم اصولا من اول مو میبینم بعد عاشق میشم 😂😂😂البته خودمم بعبعیم 

2731
عاشق مو فرفریاممم اصولا من اول مو میبینم بعد عاشق میشم 😂😂😂البته خودمم بعبعیم 

😂😂😂وای پس ایشالله امشب بیاد به خواب تو 

با خدا باش پادشاهی کن😇
تو واقعیت که شانس پریده گفتم تو خوابام لااقل شانس داشته باشم دیدم بدتره😂😐

منم خواب میبینم عاشق یه پسریم ازم متنفره یا عاشقش شدم اونم دوسم داره یه دخترمیاد اونو میبره کلا بدبختم😂😂😂یا خواب میبینم امتحان دارم هیچی نخوندم رفیقام همه خوندن فوللل اخرشم میرینم از سر جلسه میام بیرون 😂خواب دیدم به یه پسر گفتم دوستت دارم بالا اورد همون موقعه روم از خواب بلند شدم 😐😐😐😐

منم خواب میبینم عاشق یه پسریم ازم متنفره یا عاشقش شدم اونم دوسم داره یه دخترمیاد اونو میبره کلا بدبخ ...

😂😂😂بالا اورد از همه باحال تره

فقط یک خوابن خیلی عاشقونه بود اونم اینکه با یه ماشینی تصادف کردم بعد از نمیدونم چهقدر فقط فراموشی گرفته بودم اون پسری هم که بهم زده بود ازم مراقبت میکرد کم کم عاشق هم شدیم😍

با خدا باش پادشاهی کن😇
2740
زن نمیخواد 😊

زن داره دوتام بچه داره😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706