2737
2739
منم یک ماه پشت سر خم خواب یه دخترو میدیدم که توی تصادف مرده میگفت من دوست تو بودم خیلیم خوشگل بود ۱۶ ...

خیلی بده آدم تو خوابم آسایش نداره

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شب دیگه خواب دیدم تو یه رستوران عالی و مجلل نشستم و برام یه دیس بزرگ برنج و ماهی سرخ شده اوردن

خیلی قش دیزاین شده بود و سس مخصوص روش بود

من همه رو خوردم و باز هم ماهی خواستم برام اوردن که یهو دست شوهرم به من خورد و بیدار شدم کلی فرداش باهتش دعوا کردم که چرا باعث شدی بیدار شم و نشد کامل لذت ببرم از خوردن ماهی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

من خودم خواب دیده بودم که وارد خونمون شدم همراه با خونوادم کل خونمون پر از خون بود رفتم تو اتاقم به مامانم گفتم که یه لحظه واستا یه وسیله بردارم بعد بریم اونم انگار نشنید گذاشت رفت سرمو که برگردوندم دیدم یه دختر قشنگ معلوم بود روحه با صورتی سفید و موها و لباس سفید نزدیک میشد تو خواب دو بار سکته زدمبه دیوار چسبیدم هر چی جیغ میزدم کسی نمیتونست وارد اتاقم شه دستشو گذاشت رو صورتم فقط دیدم برگشتم به گذشتش و این دختر تو همین خونه قربانی خواهرش شده که به دست چند نفر کشته شده بوده 

بعدشم از خواب پریدم😑

با خدا باش پادشاهی کن😇
2728
یه شب دیگه خواب دیدم تو یه رستوران عالی و مجلل نشستم و برام یه دیس بزرگ برنج و ماهی سرخ شده اوردن خ ...

😂😂😂😂😂😂خدا نکشتت

با خدا باش پادشاهی کن😇

مال من رمانتیکه  خواب دیدم بابام داره منو پیش عشقم کتک میزنه..  .

اونم دید من کتک میخورم،محکم دست بابامو گرفت منو نزنه😆😆بعدشم بغلم کرد و سرمو رو سینش گذاشت    

تا یه هفته شارژ بودم😅😅

خیلی بده آدم تو خوابم آسایش نداره

خیلییی ولی این ممکنه مثلا توی زندگی گذشتم من با همچین کسی در ارتباط بودم و گفته خودش واقعا دوستم بوده یا یه روح سرگردان بوده که سر از خواب من در اورده چون همسنوسالش بودم یک ماه با من حرف میزده 

یاد اون لطیفه طنز افتادم که شوهره شب خواب میبینه زن دوم گرفته صبح از خواب بلند میشه به زنش ماجرا رو میگه زنشم دعوا میکنه باهاش تهدیدش میکنه باید بگیری دوباره بخوابی طلاقش بدی😑🤭

با خدا باش پادشاهی کن😇
2738
خیلییی ولی این ممکنه مثلا توی زندگی گذشتم من با همچین کسی در ارتباط بودم و گفته خودش واقعا دوستم بود ...

ووی

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
مال من رمانتیکه   خواب دیدم بابام داره منو پیش عشقم کتک میزنه..   . اونم دید من کتک میخ ...

وای خدا بده شانس

من از پسرای مو فرفریه دراز لاغر متنفرم خواب دیدم که یه پسری هست عاشقم شده اونم چیییی دراز لاغر موفرفری تو خواب چند بار رو پسره بالا اوردم😑 کسی عاشق ما نشد اخر یه دراز گیرم اومد

با خدا باش پادشاهی کن😇

😑هر چی رمانتیک تو خوابام دیدم همه یه جوری پرپر شده مرده عاشقم بود سرطان گرفت مرد

مرده خودشو واسم میکشت باردار شدم تصادف کردم من و بچه مردیم 

مرده واسم رگ میزد پدر اشغالش نمیزاشت وصلت سر بگیره 

البته خوابه ها😂😂😂

با خدا باش پادشاهی کن😇
من خواب بازیگر امریکایی دیدم که از تلوزیون در اومده منو گرفته 😂

من خواب یکی از بازیگرای امریکایی رو دیدم لنتی شاخی بود واسه خودش😑 فقط تو خواب من یه دیوونه زنجیری بودم اونم مسئول دیوونه خونه فقط شانسو داشته باش😐😐😐

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706