2737
2734
عنوان

دلم میسوزه

317 بازدید | 13 پست

من تو سیسمونی چنتا پیشبند برا بچم خریدم ازین رنگیا قشنگن. رفته بودم خونه خواهر شوهرم دیدم داره به بچه 7 ماهش سوب میده پیش بند نداشت یه چیز دیگه گذاشته بود که اصلا ظاهر خوبی نداشت جنس پتو مسافرتی بود. وضع مالیشون خوب نیست متوسطه رو به پایینه. 3 تا بچه داره چون دختر میخواست سومیو اوورد. حالا از ته دل دوس دارم از پیشبنذ پسزم بدم به بچش. اون یکی خواهر شوهرمم نینی 4 ماهه داره ولی وضع مالیش عالیه. باید به اونم بدم؟ پیش بندامو گرون خریدم دلم نیست به اونم بدم ولی به نظرتون ضایع نیست ناراحت نمیشه به بچه اون ندادم؟ اون پیش بند داره ولی واسه بچه قبلیشه.

میدونم موضوع تاپیکم یکم مسخره میاد ولی خواهر شوهرم ذهنمو درگیر کرده دلم میخواد به بچش بدم. ولی به اون یکی نه. خسیسم خودتونین 😶🙄😫😂❤️

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب همونی ک نیازمنده بده عزیزم..چه عروس مهربونی هستی ☺

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2738

نه عزیزم فقط به همین که نداره بده خیلیم مرسی بابت قلب مهربونت 

تو اینجا خیلیییبی نادره خواهر شوهر ادم حساب کنن چه برسه اینطوری برخورد کنن 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن