2737
2734
عنوان

شستن فرش مادر شوهرم

331 بازدید | 10 پست

مامانم 2 تا فرش خواست بشوره. کارگر خواست بگیره امروز که پیدا نکردیم نبود. همیشه سر میدون وایمیسادن ولی دیر رفتیم نبودن.چون فرش و خیس کرده بودیم باید شسته میشد شوهرم شست منم اخراش کمکش کردم. بابام و داداشمم نبودن. فرش خونه خودمم شوهرم و پدر شوهرم شستن. چند روز دیگه مادر شوهرم میخواد فرش بشوره گفت کارگر میگیریم.به نظرتون زنگ بزنم بگم موقع فرش شستنی بگید بیام؟؟یا یهو برم؟ عقلم میگه برو احساسم میگه نه. اخه از مادر شوهرم بدم میاد. ولی پدر شوهرم و مخصوصا شوهرم ادمای خوبین. شوهرم خیلی به خانوادم کمک میکنه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

المی بدم نمیادا. واقعا عوضیه مادر شوهرم. خیلی وقتا دلمو شکونده و خواسته بین منو شوهرم دعوا بندازه و شوهرمو با خانوادم مخصوصا مادرم بد کنه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

نه عزیزم‌نرو میشه وظیفه سری بعد نری حرف و حدیث میشه،دیگه هزار نفری فرش نمیشورن که

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

زنگ نزن، با شوهرت سرزده برید، یه دستی بزنید به فرشا، شوهرت خوشحال میشه که زحمتشو جبران کردی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...