2733
2739
عنوان

تاپيك ترسناك هركي ميترسه نياد

| مشاهده متن کامل بحث + 35149 بازدید | 675 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وايييي بابابزرگمم هميشه شباكه ميخوابيد دوسه ساعت بعدش بيدارميشداروم اروم حرف ميزدخوش امد ميگفت باچرا ...

اتفاقا امشب مستند روح در خانه ی شبکه ی من و تو رو نگاه میکردم موضوعش همین بود یه مدیوم رو بردن خونه گفت روح مادربزرگی که قبلا تو این خونه بوده با همسرش میان تو خونه قدم میزنن ولی کلی روح بدجنس هم غیر از اونا بودن 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
تو یکی از جنگلای شمال جاده داره ها نه اینکه خیلی دیگه پرت باشه ولی تاریکی کامل زیاد کسی ام بلد نیست ...

یا امام غریب 🤕🤕😭😭😭😭

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
اثر میکنه؟

واي من يه مدت اذيتم ميكردن ايت الكرسي به اب بخون بريزگوشه هاي خونه

سوره جن بخون قران هم. خيليييي خوبه من يه كوچولو دارم واسه توكيفم يكي توخونه يكي اتاقا

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
همه کسایی که این چیزا رو حس میکنن بقیه فک میکنن توهمه ،دلیلی به دروغ گفتن و توهم نیست ،بعضیاشون فقط ...

خب توهم ک بزنه واقعا فکرمیکنه اینچیزارو دیده 

قضاوت نیست که 

ممکنه وجود داشتع باشه من ک ندیدم

یه روزی تو کوچه ماهم عروسی میشه:)
2740

همیشه از اینکه خونه مجردی داشته باشم میترسیدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ینی خیلی زیاد اصلا مونده بودم شبا چجوری بخوابم تو تنهایی

عادت کردم به زندگی مستقل از خونواده اما داستان ترسناک اونجا بود که تو گوشیم یک سری عکسایی پیدا کردم که تو حالت خواب از من گرفته شده بود...😕

با خدا باش پادشاهی کن😇
🙄دیگه گربه اس دیگه  میدونی رفتم که بخرمش اصلا بدجور به دلم نشست انگار با بقیه حیوونا فرق داشت ...

چه وحشتناااااکه 😭😭😭چطور خریدی اینو از چیه این خوشت اومده اخه 😭😭😭

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

اين خيلي باحاله😂

بچه ها شوهر اين خانومه تعريف ميكرد يه شب با اين خانومه دعوا ميكنن

بعد شب ميگيرن بخوابن آقاهه ميره دستشويي

يهو ك مياد بره تو اتاق يهو رخت رو طناب رخت جلوش بلند ميشه

ميگه از ترس بدو بدو زدم بيرون از خونه😂

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
همیشه از اینکه خونه مجردی داشته باشم میترسیدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ینی خیلی زیاد اصلا مونده بودم شبا چجوری ...

بقيه ش

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔