2733
2734
عنوان

نظرتون راجب پسری که...

263 بازدید | 32 پست

نظرتون راجب پسری که تکنسین داروخونس توچند تا دارو خونه کار میکنه، خونه وماشین هم نداره،26 سالشه، میخاد زنشو طلاق بده، زنش هم مهریه میخواد، مهریش هم 500 تا سکه اس... 

یبار قبل اینکه زن بگیره اومده خواستگاری قبول نکردیم دوباره الان میخواد بیاد 

خودم نمیدونم فازش چیه😁 به نظر شما چیه

نه .دلیل طلاقش چیه؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخاد زنشو طلاق بده😑😕بعد تو جریان متارکه میخواد بیاد خواستگاری که اولی نرفته دومی رو بگیره😕

حتما مثبت👍کسی که اینجوری فرصت هارو غنیمت میشمره مرد زندگیه ماشالله واقعا

حتی بهش فکرم نکن دختر خوب 

میگم نیا ما موز اضافی نداریم😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

درباره اون بنده خدا  ک نظری ندارم

ولی شما  یک بار جواب منفی دادید  و ایشون رو رد کردید دیگه

حتما دلایل محکمی هم داشتید ، درسته؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

هنوز طلاق نداده به فکر جایگزین؟!!

کجاش منطقی؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

نظر من اینه که چرا باید به خواستگاری (نه فقط ازدواج) همچین عذر میخوام دیوونه ای تن بدی؟! یارو حتی زنشم طلاق نداده افتاده خونه به خونه هلک و هلک که چی؟ که من اومدم خواستگاری؟! عجبا

2706