2733
2739

خانما من ٣٦ هفته و دو روزمه

امروز سونو بودم گفت همه چيزش اكيه...حالا يه چندتا سوال دازم

اب دور بچه ام ١٣ هست ايا خوبه؟

دوما اينمه وزن ني ني هاتون تو اين هفته چقدر بوذه؟

دخترم سفاليك شده اگه لگنم خوب باشه ظبيعي ميشم من خيلييي ميترسم خيلييي كسي تجربه اي داره از اينكه بچه از اين هفته به بعد بچرخه و بريچ بشه و يا نه تا اخر سفاليكه و يه سوال ديگه اگه طبيعي باشم اپيدورال و اسپينال بكنم يا نه؟؟؟

خوبه اصلا؟؟؟

لطفا تجربياتتون رو بگيد ممنونم

من سزارین بودم نی نیمم ۳۶هفته ۲۹۰۰بود الانم ۲۶روزشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سزارین بودم نی نیمم ۳۶هفته ۲۹۰۰بود الانم ۲۶روزشه

وای جیگرشو 

پس بچه من کی میاد😭

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ازمن بهت نصیحت تا میتونی بخواااب بعدش تعطیلهههه من ۲۶روزه رنگ خواب ندیدم از دست این بجه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2738
ازمن بهت نصیحت تا میتونی بخواااب بعدش تعطیلهههه من ۲۶روزه رنگ خواب ندیدم از دست این بجه

عزيزم خدا برات حفظش كنه

اره همينو بهم ميگند شما سز بودين يا طبيعي

وای جیگرشو  پس بچه من کی میاد😭

ووواییی من دلم میخواد برگرده تو دلم انقد راحت رودم الان فقط بهم ب چشم ی گاو شیرده نگاه میکنه همین فقط ممه میخواد

عزيزم خدا برات حفظش كنه اره همينو بهم ميگند شما سز بودين يا طبيعي

من سزارین بودم

وقتي به دنيا اومد چند كيلو بود؟؟؟ چند هفتگي زايمان كردين؟

۳۹هفته ۳روز   بچمم ۳۸۶۰

ووواییی من دلم میخواد برگرده تو دلم انقد راحت رودم الان فقط بهم ب چشم ی گاو شیرده نگاه میکنه همین فق ...

نگو که دلم ضعف رفت 

این حرفا رو به خودت نزن دختر

شیر دهی هم شیرینه هم مقدس

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نگو که دلم ضعف رفت  این حرفا رو به خودت نزن دختر شیر دهی هم شیرینه هم مقدس

سینم داغونه بیخوابی تنهاییی خیلی سخته

سینم داغونه بیخوابی تنهاییی خیلی سخته

مگیذره خاطرش میمونه خیلی نگاش کن ازش لذت ببر چشم بهم بزنی بزرگ شده میره مدرسه 

واسه سینه هم هیدرودرم شقاق سینه خیلی خوب بود

2706