2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چرت چرت چرت

من 3 سال تلاش کردم هااااا

الان تازگیا ی کتاب خوندم توش گفته بود قانون عکس داریم یعنی هر چی بیشتر دنبال ی چیز باشی اون ازت دور تر میشه

باید بیخیال باشی

عسي ان تكرهوا شي و فهو خير لكم            چه بسا چیزی را دوست نداشته باشید حال آنکه خیر شما در آن است

من نتیجه گرفتم اصلا نباید به چجوری و سخت آسونیه راه فکر کنی همین مانع میشه فقط باید هدفتو بهترینو تصویر سازی کنی و مطمن باشی رسیدی بهش از الان براش شکر گذار باشی انگار مثلا دکتر شدی جوریرکه سلول به سلول بدنت باور کنه بهش رسیدی.اونموقع کائنات به راحتی تورو به هدفت راهنمایی میکنن

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
2740
چرت چرت چرت من 3 سال تلاش کردم هااااا الان تازگیا ی کتاب خوندم توش گفته بود قانون عکس داریم یعنی ه ...

نه بابا اینجوری هم نیس من خودم دارم انرژی مثبت جذب میکنم و واقعا تا حالا این جند ماهی میشه که انجام میدم واقعا نتیجه کرفتم ولی فقط برای کنکور یکم ترس دارم

چرت چرت چرت من 3 سال تلاش کردم هااااا الان تازگیا ی کتاب خوندم توش گفته بود قانون عکس داریم یعنی ه ...

اشتباه کردی مطمن باش راهشو بلد نبودی قانون جذب فقط تصور نیست فکر کردن به هدف نیست

قانون جذب پایه و اساس عالمه

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
اشتباه کردی مطمن باش راهشو بلد نبودی قانون جذب فقط تصور نیست فکر کردن به هدف نیست قانون جذب پایه و ...

خب ببین من برای کنکور درس میخونم و راستش چند تا از درس هام رو اصلا نخوندم با این وجود فقط امسال وقت دارم به نظرت بازم با قانون حذب امیدی هست؟

خب ببین من برای کنکور درس میخونم و راستش چند تا از درس هام رو اصلا نخوندم با این وجود فقط امسال وقت ...

عزیزم با قانون جذب باید تو مسیر هدفتم یه قدمی برداری خب شما میگی چند تا درس رو نخوندی  ولی میتونی این باور رو تو خودت تقویت کنی  که  یکی از رتبه های برتر  شمایی و با تصویر سازی ذهنی  به خواسته ات برسی 

2706