2737
2739
عنوان

کسی کف پای بچش صاف بوددددددده

93 بازدید | 18 پست

بچم دو سالشه...اول پاش ضربدری نبود.چند ماهه ضربدری شدن وکف پاش صاف..آزمایش ویتامین د و...کلسیم فسفر هم خوب بود.....ارتوپد چند روز دیگه نوبت داره.بنظرتون کفش طبی خوبه.....یاخودش درمان میشه.نگرانم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

چند سالته.پاهات ضربدریه

دوست ندارم بچم اینطور بمونه..نمیدونم درمانشو

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بهترین درمان شیشه نوشابه یا ابلیمو یا دسته هاون 

پاش روی بدار روی یکی از وسایل گفته و جلو و عقب کنه پاشو یعنی به صورت غلطک 

کفش طبی هم خوبه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

پسر داییم ؛ رفت دکتر براش کفش طبی گرفتن گف باید بپوشه تا درست بشه وگرنه موندگار میشه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
https://1drv.ms/u/s!AqaPzpmeCHKRafAVThOvb8gPwCc?e=45xN3v و اینک آلبوم عکس کاربران برای بار اول با ...

قفله چیه

پسر من کف پاهاش صافه. کفی طبی میگیرم ميندازم تو کفشش. الانم 11 سالشه. خودش خوب نمیشه. مربی باشگاه پسرم بهش ی ورزش‌هایی رو داد انجام بده واس کف پاش ولی دکتر ارتوپد گفت تاثیری نداره و همینه 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2738
پسر داییم ؛ رفت دکتر براش کفش طبی گرفتن گف باید بپوشه تا درست بشه وگرنه موندگار میشه

عهههه😭

بهترین درمان شیشه نوشابه یا ابلیمو یا دسته هاون  پاش روی بدار روی یکی از وسایل گفته و جلو و عق ...

نمیزاره که.۲سالشه

کف پای صاف میتونه تا سه چهار سالگی خودش خوب بشه  ولی پای ضربدری اگه جدیدا ایجاد شده باید حتما ...

آره جدیده.میبرمم

یادش بده به حالت بازی کردن خودت انجام بده تا یاد بگیره 

زیر همه پاش

2706