2733
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم بگید تقصیر کیه+اسکرین پیامامون

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من کلا اینجور حرف زدن با شوهر رو نمیپسندم و البته برعکسشم نمیپسندما ولی خب آرامتر،احترام بذارید به هم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731

عزیزم حق با هر دوتونه ولی همسرتون بخاطر شما داره به خودش سختی میده مگرنه کی بدش میاد پیش زن و بچه اش باشه و استراحت کنه و خوش باشه .به نظرم یکم همدیگر بیشتر درک کنید خیلی بهتر باشه 

دلم سوخت واسه شوهرت ..توام تقصیری نداری ها ولی خوب شرایطو باید قبول کنی حق میدم که ناراحت بشی چون معلومه چند بار این اتفاق تکرار شده برات ولی خوب شرایط شوهرت اینجوریه وقتش دست خودش نیست 

حق با هر دو تونه بیشتر با تو

شوهرت باید از قبل واسه رفتنتون آماده میشد که روز تفریح نره پیوند زنی و بعدم بار زنی

یه روز دیگه برید

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
عزیزم حق با هر دوتونه ولی همسرتون بخاطر شما داره به خودش سختی میده مگرنه کی بدش میاد پیش زن و بچه اش ...

نه این کلا از تفریح خوشش نمیاد

تا اسم بیرون میاد دردش میگیره

دوس داره از صبح بره بیرون شبم بیاد خونه بخوابه و تمام

بر چشم خوب رحمت👀💙

بنظرمن حق باشماست واسه خواب فقط میخواد شمارو ببره الان اگه خانواده خودش بودن که چهاردست وپامیرفت😕

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم

عزیزم ولی بیشتر حق با شوهرته بیچاره سرکار بوده شاید احتمال میداده کارش 1ساعته تموم میشه اما نشده خسته بوده به نظرم خوب هم بهت جواب داده فقط میخواسته بهت بگه خسته ام درکم کن اگه نامزد سابق من بود قهر کرده بود و گوشیش هم خاموش کرده بود

یکم مدارا کن میدونم سخته میخوای بری پیش خونوادت ولی زندگیتو بخاطر این چیزا تلخ نکن حیفه

حق با هر دو تونه بیشتر با تو شوهرت باید از قبل واسه رفتنتون آماده میشد که روز تفریح نره پیوند زنی ...

نمیشه ییلاق خودمون که نیست. خونه اجاره کرده بودن بابام اینا

بر چشم خوب رحمت👀💙
2706