2733
2739
عنوان

بچه های دانشجو و تحصیلکرده بیاین🙋‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 47 پست
نه دیگه شما باید آخرین مدرک تحصیلیت رو ببری که همون سوم هست کل واحد های تحصیلیت رو تا آخرین مدرکی که ...

وااای چقدسخت شدکارم😣😣😣😣😣😣

نازنین جون دیروز توی یه مدرسه ی غیرانتفاعی مدیرش حرفی از تطبیق واحدنزد گفت۴میلیون ازت میگیرم و دی ماه میفرستمت یه جایی که امتحانای چهارتا درس نهایی نظام قدیم خودتو که شامل عربی؛زبان فارسی؛ادبیات و معارف هست رو بدی و اگه اینارو قبول بشی نمره ی اون یکی درساتوهم خودم میدم و بعدتاآخردی مدرک پیش دانشگاهیتوجورمیکنم و میدم بهت.

یعنی به نظرت مدرکی که اون با اون روش میخوادبرام جور کنه معتبرنیس و دانشگاه برای ثبت نام قبول نمیکنه؟🤔🤔🤔

بله اگه رشته ای که میخواید بخونید کاردانی پیوسته داشته باشه میتونید این کار رو بکنید

اوهوم پس من الان بااون یازده سالی که درس خوندم دیپلم دارم دیگه..

خدایاشکرت😐🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چقدسخت شدکارم😣😣😣😣😣😣 نازنین جون دیروز توی یه مدرسه ی غیرانتفاعی مدیرش حرفی از تطبیق واحد ...

نه عزیزم به نظرم اعتماد نکن منم شرایط مشابه داشتم تقریبا و یه مدیری همچین حرفی بهم زد 

فقط برو آموزش پرورش اونجا راهنماییت کنن به جای دیگه اعتماد نکن به هیچ عنوان چون این کار غیر قانونیه بعدا هم اگه خدایی نکرده اتفاقی بیوفته دستت به هیچ جا بند نیست عزیزم

افتخار میکنم به اینکه یه فمینیست هستم