2733
2734
عنوان

بچه های دانشجو و تحصیلکرده بیاین🙋‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 47 پست
ببخشیدفرق کاردانی پیوسته و ناپیوسته چیه؟ بعدشم تطبیق واحدچیه😕😕😕

اولین و کوتاه‌ترین مقطع تحصیلی بعد از اخذ مدرک دیپلم، کاردانی  هستش شما می‌توانید مقطع تحصیلی کاردانی رو  به‌صورت پیوسته یا ناپیوسته بگذرونید  تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته اینه که  اگر شما بلافاصله بعد از اخذ مدرک دیپلم و بدون گذروندن مقطع پیش‌دانشگاهی وارد مقطع کاردانی بشید  اون راو کاردانی پیوسته  میگن و اگر بعد از گذروندن دیپلم دوره پیش‌دانشگاهی را هم بگذرونید و بعد در دانشگاه در مقطع کاردانی ثبت‌نام کنید، اون را کاردانی ناپیوسته میگن

افتخار میکنم به اینکه یه فمینیست هستم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدفرق کاردانی پیوسته و ناپیوسته چیه؟ بعدشم تطبیق واحدچیه😕😕😕

شما برای اینکه مدرک یک رشته رو بگیرین باید یک سری واحد درسی رو بگذرونید

حالا سیستم آموزش ما خودشو به روز کرده و به اصطلاح به دو دسته نظام قدیم و نظام جدید تقسیم شده کسانی که نظام قدیم درس خوندن پیش دانشگاهی میرفتن و بعد هم دانشگاه 

اما نظام جدید دیگه پیش دانشگاهی نداره به جاش سال دوازدهم هست و البته کتاب ها و یه سری مباحث هم عوض شده و تغییر دادن 

حالا شما برای اینکه تطبیق واحد کنید باید دروستون رو که طبق دروس نظام قدیم بوده رو با دروس نظام جدید تطبیق بدید یعنی ببینن شما چه درس هایی رو خوندیدن و چه دروسی جدید اضافه شده و شما پاس نکردید و باید دروس پاس نشده رو بخونید و امتحان بدید و قبول بشید تا مدرک نظام جدید رو بگیرین

امیدوارم خوب تونسته باشم توضیح بدم

شما برای اینکه مدرک یک رشته رو بگیرین باید یک سری واحد درسی رو بگذرونید حالا سیستم آموزش ما خودشو ب ...

مرسی گلم.

خب من هیچ کدوم از دروس پیش دانشگاهی رو پاس نکردم و فکرنکنم دیگه تطبیق واحدلازم باشه🤔

فقط بایدبرم‌امتحانای دوازدهم دبیرستانو بدم😣

2731
اولین و کوتاه‌ترین مقطع تحصیلی بعد از اخذ مدرک دیپلم، کاردانی  هستش شما می‌توانید مقطع تحصیلی ک ...

خب پس من میتونم الان بدون مدرک پیش دانشگاهی و باهمون مدرک‌ سوم دبیرستان‌نظام قدیم؛شروع کنم کاردانی پیوسته بخونم؟🤔🤔🤔

2740

بعدم‌بشین یه سال بخون از اول تا چهارمو کامل مثل سال کنکور یه جا روزانه برو نه غیر انتفاعی ارزش نداره واس مدرک پول خرج کنی اونم میلیونی

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
آخه حوصلم نمیکشه یکسال برم و بیام😣

غیر حضوری بگیر عزیزم فقط بری امتحاناتو بدی تو اون یک سالم درس بخون از دوم تا چهارمو کنکور روزانه قبول شی 

این راه تورو ماها رفتیم و خرج کردیم الان پشیمونیم که چرا میلیون میلیون دادیم به دانشگاه 

آخه حوصلم نمیکشه یکسال برم و بیام😣

غیر حضوری بگیر عزیزم فقط بری امتحاناتو بدی تو اون یک سالم درس بخون از دوم تا چهارمو کنکور روزانه قبول شی 

این راه تورو ماها رفتیم و خرج کردیم الان پشیمونیم که چرا میلیون میلیون دادیم به دانشگاه 

مرسی گلم. خب من هیچ کدوم از دروس پیش دانشگاهی رو پاس نکردم و فکرنکنم دیگه تطبیق واحدلازم باشه🤔 فق ...

نه دیگه شما باید آخرین مدرک تحصیلیت رو ببری که همون سوم هست کل واحد های تحصیلیت رو تا آخرین مدرکی که داری که سوم هست تطبیق واحد بدن با نظام جدید بعد امتحان دروسی رو که پاس نکردی بدی عزیزم و بعد کل واحد های دوازدهم که همون پیش نظام جدیده رو هم امتحان بدی 

چون واحد هایی که شما گذروندی طبق چارت تحصیلی نظام قدیم بوده و وقتی که بخواید مدرک نظام جدید رو بگیرید باید دروسی رو که اضافه شده به نظام جدید رو هم بگذرونید

خواهش میکنم گلم

این اطلاعاتی که بهتون دادم بهشون مطمئن هستم اما بازم شما برای اطمینان بیشتر میتونید از آموزش پرورش بپرسید 

خب پس من میتونم الان بدون مدرک پیش دانشگاهی و باهمون مدرک‌ سوم دبیرستان‌نظام قدیم؛شروع کنم کاردانی پ ...

بله اگه رشته ای که میخواید بخونید کاردانی پیوسته داشته باشه میتونید این کار رو بکنید