2733
2739

کیا خونواده ی نرمال ندارن ولی ازدواج موفق داشتن؟توی اطرافیانتون همچین موردی دیدین؟

من پدرم خیانت کرده.مامانم خیلی عصبی و غرغرو و بددهنه.ابرومون رفته😔😔😔

با اینکه من از هیچ لحاظی مثل اونا نیستم ولی قضاوتای مردم داره نابودم میکنه😔😢

حالا میخوام برم دانشگاه جدید.قبلا هم توی دانشگاه چندتا خواستگار پیدا شد واسم ولی خب اون موقع نامزد داشتم که به خاطر عدم تفاهم و مشکلات خونوادگیمون و اینکه خونوادش منو نمیخواستن تموم شد😔💔💔

حالا نمیدونم کسی از من خوشش میاد یا نه😔

اگه خواستگار واسم پیدا شد همون اولش شرایط خونوادمو بگم یا نه؟😔😔

اگه بگم کسی هست که منو به خاطر خودم بخواد یا نه😭😭😭😭😭

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم یه دوره بت میگم شرکت عالیهههه برات عالی

شرکت چی

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
شرایط خانوادت رو نگو  اره من میشناسم چه شوهرایی

خب بعدا میفهمن که😔موقع تحقیق😭

2738
N ngo ba to mikhn zndgi konn n khanevadat

خب موقع تحقیق میفهمن که☹

همون اول نگو 

بزار چند جلسه بیاد مثلاً دو جلسه وقتی باهم به یه نقاط مشترک رسیدید بعد بگو من مشکلم اینه میخوای بخوابی نمی‌خوای خوش اومدی 

منم مامانم اختلال اعصاب داره 

منم همین مشکل تو رو دارم 

کسی من رو دوست نداره 

ولی باید قوی باشیم دیگه ...

چاره ای نداریم ...

قربانی شرایط شدیم ...

شرایطتت  رو شکست بده 

لازم نیست بگی... خودش تو اشنایی متوجه شرایط میشه بغدم همچینم شرایطت نرمال نیستا😶

از لحاظ خونوادگی؟یا خودم؟

2706