2752
2734

به سلامتی...

یاد خودم افتادم‌‌اولین شب خابگاه😂😂

مامانم اینا که برگشتن منم بغض گلومو گرفته بودم...رفتم اتاقم دیدم کسی نیست...لباس و شامپو برداشتم گفتم بزم یه دوش بگیرم هم خستگی راه از تنم بره..هم یکم گریه کنم سبک شم..

رفتم داخل حمام تا آب رو باز کردم سری دوش حمام نگو خراب بوده خورد تو فرق سرم...اونجا بود که از بس گریه کردم حسابی سبک شدم🙄🙄🙄

خلاصه تمام تنم درد میکرد چون اب بدون سر دوش میخورد بهم ..سوراخ شدم.‌

درست میشه دایی  
دقیقا ی حالی شدم اصن

توروخدا؟شماهم خوابگاهی بودی؟با دوستات خوش بودی؟من دانشجوی تبریز بودم.ببین یعنی با جای جای اونجا خاطره دارم😂توو خیابون از بس دلقک بازی در میوردیم هو میکردنمون😂.الان همون دوستامو میبینم اما محیط اونجا خوب بود.اینکه شب تا صبح باهم بودیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چرا بخون سال دیگه این موقع بگو کارنامه سبزم زده پزشکی تهران ولی شهید بهشتی قبول شدم کدومو برم؟ ناام ...

عزیزم من یه رشته علوم پایه تو تهران قبول شدم

ولی از خدام بود برم شهرستان

متاسفانه پدرم نذاشت

وگرنه قطعا مهندسی شهرستان میاوردم

توانایی سال بعد خوندنم ندارم مااسفانه

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

سلام بهت تبریک میگم عزیزم موفق باشی، بعضی از دانشگاه ها مثل فرهنگیان خوابگاهش اصلا آشپز خونه نداره که بتونی آشپزی کنی ولی بقیه دارن سعی کن از اول همون خودت آشپزی کنی غذای دانشگاه خوب نیست معده ات بعدا داغون میشه من کلا ترم اول رودانشگاه خوردم بعدش معده درد گرفتم دیگه خودم درست کردم الانم معدم خوب نشده کامل هر چقدر هم غذاش خوش مزه و خوب باشه بازم برا معده ضرر داره من کل دوستام معده درد گرفته بودن باور کن 

خدایا شکرت😍😍
توروخدا؟شماهم خوابگاهی بودی؟با دوستات خوش بودی؟من دانشجوی تبریز بودم.ببین یعنی با جای جای اونجا خاطر ...

دقیقا مث شما فیلمو عکسامونو نگا میکنم چقد سر خوش بودیم تو خیابون مسخره بازیامونو ک دیگه نگو شبای بزنو برقص  منم دانشجو بندر بودم روز اول فکرشم نمیکردم اینقد با هم اتاقیام رفیق شم

خدا بزرگه㋛✿
دقیقا مث شما فیلمو عکسامونو نگا میکنم چقد سر خوش بودیم تو خیابون مسخره بازیامونو ک دیگه نگو شبای بزن ...

ااا.عین من‌.منم هزار تا عکس دارم.از لحظه به لحظه مون.از غذاخوردنمون.از درس خوندنمون.از توو رفت و آمدامون با قطار.وایییی.شما ازدواج کردی؟اخه من ازدواج کردم.شوهرمم خوبه.اما واقعا عین اون  دوران شاد نیستم

عزیزم من یه رشته علوم پایه تو تهران قبول شدم ولی از خدام بود برم شهرستان متاسفانه پدرم نذاشت وگرن ...

خب خداروشکر میری از خونه راحت میشی لااقل برای چندساعت .تاپیک هاتو نگاه کردم البته قبل پیام ندیده بودم عزیزم هیچی ارزش نداره بخوای در مقابل استرس و فکر مشغولی سلامتتیتو بدی محکم باش همه یه سری مشکل دارن حتما که نباید از جو خونه دور بشی که یادت بره قراره خودت یه آینده که مربوط به خودته رو داشته باشی وبسازی خوشبختی که میتونی داشته باشی رو با این غصه خوردنات خراب نکن ببین به نصف چیزهایی  که فکر میکنی درسته عمل کن. خوب زندگی کن به اینکه بقیه لبخند بزنن به روت یا جواب سلامتو بدن یا نه فکرنکن سنت که بره بالا میفهمی ببخشید گور بابای همه کاش فقط لبخند خودم برای خودم مهم میشد 

هرچیزی یه دوره ای داره سختی کشیدن هم مطمئن باش به نگاهت هم بستگی داره 

بسپار به خدا وقتایی که غصه دلتو گرفت برو یه گوشه ریلکس کن دستتو بذار رو قلبت ذکر بگو قلبتو آروم میکنه

ااا.عین من‌.منم هزار تا عکس دارم.از لحظه به لحظه مون.از غذاخوردنمون.از درس خوندنمون.از توو رفت و آمد ...

نه هنوز ولی همونجا عاشق شدم فعلا درگیر خانواده منیم ک عروسی کنیم ایشلا

ذقیقا هر عکسیو نگا میکنم میبینم هیچ دوره ای مث اونروزا نمیشه حتی اون غذاهای سردستی من دراوردی دردسراش همچیششش خوب بود

خدا بزرگه㋛✿
نه هنوز ولی همونجا عاشق شدم فعلا درگیر خانواده منیم ک عروسی کنیم ایشلا ذقیقا هر عکسیو نگا میکنم میب ...

انشالله که هرچی به صلاحته برات پیش بیاد عزیزم.حالا خداروشکر اون دورانو تجربه کردیم ب هرحال

خب خداروشکر میری از خونه راحت میشی لااقل برای چندساعت .تاپیک هاتو نگاه کردم البته قبل پیام ندیده بود ...

خیلی ممنون از توضیحاتتون و وقتی که گذاشتید❤

به حرفاتون فکر میکنم و سعی میکنم عمل کنم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!