2733
2734
تشت کوچولو دوتا قابلمه با ماهیتابه قلشقو اینا ادویه مواد خوراکی تشک پتو   کلا هر چی که واسه زن ...

مگه اونجا هم اشپزی میکنن😥

خانومای جیگر دعا کنین کنکورمو خوب بدم 😘😘الهم صل اله محمد وال محمد 😎

گن خابگاهی نیستم ینی خانوادم قبول نکردن برم خابگاه ما اول همدان نبودیم بعد اومدیم همدان.ولی من جای تو بودممم همهههه چی میبردمااا همه چی.لوازم شخصی ک جداس مسواک شامپو ماسک مو نمیدونم بادی اسپلش لوازم میکاپ اینا خب شخصیه حتما باس بببری.بالش مخصوص خودت پتو چادر نماز مهر جانماز کتاب مطالعه سیار لپتاپ دمپایی روفرشی عروسکم ساعت کوکی کلی خشکبار لیوان و بشقاب و سرویس قابلمه.قاب عکس خانوادگیمونو.حوله برای خشک کردن صورت.چن بسته دستمال.دستمال توالت.اتومو سشوار و اتوی لباس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت حسودی میکنم😢

چرا بخون سال دیگه این موقع بگو کارنامه سبزم زده پزشکی تهران ولی شهید بهشتی قبول شدم کدومو برم؟

ناامید به درگاه خدا شیطانه باید امید داشته باشی تا موفق بشی نمیدونم سختی کشیدن و تلاش  کردن زیاد  چرا ارزششو داره از دست میده

2731

۲ساعت نزدیکه هرچی کم بود باز میتونی آخر هفته بری بخری.

واسه من ۱۰ ساعت بودکلی چیز بردم.

پتو

بالش

دوتا ملحفه

قابلمه بزرگ و گوچک.ماهی تابه.سیم سیار.آبکش.ظرف دردار. قاشق و چنگال و چاقو و کارد و بشقاب و کاسه و پیاله وکتری و فلاسک وسینی و لیوان .ازبعضیاش ۲تا.

لباس خونگی و بیرونی فراوون.چادر نماز و سجاده.روفرشی.اتو و سشوار.تشت و دمپایی.

لوازم شخصی بهداشتی و آرایشی.

کیف و کفش و کلاسور و خودکار!!!

موادغذایی:قند و روغن و برنج و چای و ترشی و قند و نبات.کبریت......هرچی کم بود از همونجا بخر.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

من برای خوابگاه اینا رو بردم. 

رختخواب، دو تا قابلمه کوچک، ماهیتابه کوچیک، قاشق چنگال لیوان، چایساز، بشقاب و کاسه، لوازم شخصی، تنقلات، لباس و چمدون قفل دار و حوله تنپوش، تشت،  

سفره با بچه‌های اتاق خریدیم. من اتو نبردم چون شهرمون تا تهران دو ساعت راه بیشتر بود هر هفته می‌رفتم خونه. ولی یکی از بچه‌ها اتو داشت، یکی سشوار، من چایساز و... با هم استفاده می‌کردیم. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2706