2733
2739

سلام. دوستان یه خانم یا آقایی (با نام maman_leyla) مدتیه که در نی‌نی سایت خواب‌عاشو تغریف می‌کنه و تجربه‌های مردنشو میگه. من داستاناشو خوندم و داستان مرگ کودکیش و یا داستان تجربه مرگ بعد ازدولجش و داتنگیش برای دخترش همه و همه برگفته از کتاب سایه خیال نویسنده اتریشی هستش. کتابش به فارسی موجود نیست. فقط خواستم بگم که هر چیزی رو دز اینجا باور نکنید و روتون تاثیر نزاره و سرکار نریذ

عه منم خوندم داستانشو به نظرم چرت بود

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقدرم طرفدار و دنبال کننده داشت  

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
چقدرم طرفدار و دنبال کننده داشت    

فقط واسه معروف شدن بود. منم با اینکع تازه وارد نی نی سایت شدم، ولی سریع با تاپیکش اشتا شدم ولی امروز متوجه شدم که از روی داستان نوشته و البته قسمت نور و خیرات رو اسلامیزه کرده و تغییر دادع تا ببیننده مسلمون بیشتر باور کنه 

2738

@maman_leyla       بیا از خودت رفع اتهام کن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پس یکم خلاقیت داره دیگه که این کارو‌کرده 

دیگه کاملا کپی نکرده. اخه شما برو بقیه تاپیکاشو بخون. بنظرن خیلی روان پریشه. حتی یه جا گفته دوس دارم سوهرمو تیکه تیکه کنم و اسید بریزم روش از بس لذیتم میکمخ

ای وااااای خدا باورم نمیشه چقدر حرفاش رو من تاثیر گذاشته بود اههههه چجوری بعضیا انننقد راحت میتونن ...

آره دیگه. همش الکی بود. خواهشا همه چیو باوز نگنید. هر کسی از راه میرسه، سره ایرانیا یه کلاهی میزاره   

2706