2733
2739
عنوان

درد بعد از سزارین

4911 بازدید | 37 پست

هفده روزه که سزارین شدم از دیشب درد سمت راست بالای شکم دارم این درد میکشه به پایین زیر شکمم

دردم زیاده از کجا بفهمم از داخل عفونت کرده یا نه از بیرون هیچ ترشحی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونجا که گفتی رودته.چسبندگی پیدا کرده شاید ولی یه ماهه خوب میشه دارو بخوری.عفونتم رفتی بخیه هاتو نشون بدی دکتر متوجه میشه دیگه.من تبولرز کردم فهمبدم عفونت کرده بخیه هام

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
نه بابا عفونت نکردی من ۶ ماه زایمان کردم هنوز درد و سوزش دارم گاهی، 

نمیدونم دردم بخاطر اینکه بچه رو بغل می کنم شیر میدم چون نمی تونم دراز بکشم شیر بدم میگم شاید فشار میاد به شکمم

نمیدونم دردم بخاطر اینکه بچه رو بغل می کنم شیر میدم چون نمی تونم دراز بکشم شیر بدم میگم شاید فشار می ...

بنظرم که طبیعیه خودمم خیلی درد کشیدمو دارم، ولی خب ی دکتر برو ضرر نداره

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2738
بله خوردم تموم شد از شیاف استفاده کنم خوبه؟

فکر نکنم دردت ربطی به عفونت داشته باشه عفونت تب شدیده میده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من از روز اول این مشکل رو داشتم هرچی به دکترم میگفتم می‌گفت طبیعیه تا اینکه کار به تب و لرز شدید کشید‌. رفتم سونو گفت آب میان بافتی داری. بهم آنتی بیوتیک زدن ولی خوب نشدم. بیمارستان بستری شدم چند روز ولی نمیتونستن تبم رو بیارن پایین.اصلا هرچی آزمایش و سونو ازم میگرفتن و بهم آنتی بیوتیکای قوی میزدن نمی‌فهمیدن ایراد کار کجاست . تا اینکه تو یکی از ازمایشا بعد چند بار تکرار عفونت ادراری خیلی شدیدی نشون داده شد. تو ازمایشای قبلی پنهان بود و میگفتن عفونت ادراری نداری. بعد بهم آنتی بیوتیک مخصوص همین مشکل رو هر دو ساعت یه بار تزریق کردن تا بعد از ۲روز تبم قطع شد و دردم از بین رفت

بعضی شبا خیلی سردم میشه دو سه تا پتو رومه بعد خوب میشم

من اول اینجوری شدم خیلی سردم شد.جدی نگرفتم تا بعدا تبو لرز گرفتم دیگه رسید به روزی چندبار تبو لرز .در ظاهر بخیه هام مشکلی نداست ولی از تو عفونت کرده بود.دست بزن به بخیه هات اروم فشار بده ببین سفت نشده؟میتونی خمو راست بشی؟دست میزنی به بخیه هات درد نمیکنه‌؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
چجور تونستی سزارین کنی؟ من چند جا رفتم حالا راست یا دروغ میگن سز نمیکنیم فعلا دارم میگردم

پول بدی همه چی حله گلم. من ۸میلیون پول بیمارستان شد و ۴میلیون هم دکترم به صورت نقدی توی مطب ازم گرفت. ۱میلیون هم پول سونو جعلی شد

2706