2733
2734

منظورم نماز شب هستش.نماز شب برای پیامبر واجب بوده و برای بقیه مستحب.اما از بهترین مستحباته.من اتفاقی با فضیلت این نماز اشنا شدم.فضیلتاش خیلیی زیاده که درادامه بهتون میگم.درقران راجب فضیلتش اومده:کسانی که از بستر خواب پهلو تهی میکنند و پروردگار خود را با بیم و امید میخوانند و در روز انفاق میکنند چنان چشم روشنی برای انان است که هیچکس نمیداند.این ایه ینی ثواب نماز شب قدری زیاده که کسی نمیدونه تنها چیزیه که ثوابش تو قران نیومده حتی وصف نشده یه خورده ش هم.

فقط دقت کنین که نماز وقتی نمازه باحضور قلب باشه به تک تک چیزایی که میگیم موقع خوندنش دقت کنیم خدارو حس کنیم و ازهمه مهمتر همونطور که قران گفته یجوری باشه که بعدش اثرش باهامون بمونه رو اخلاق و رفتارمون تاثیر بزاره یکیش همین انفاقه که قران گفته

من که تازه چندناهه یکم نمازمیخونم(نمازای واجب منظورمه)کلیی معجزه دیدم الانم یه ماهه ترک کردم اما انشاالله امشب میخوام شروع کنم باز.اگه شمام پایه این هم نمازای اصلیو بخونیم هم سعی کنیم نمازشبو یه بارم شده بخونیم.درادامه بازم فضیلتاشو میگم و روش خوندنشو

چون صبح زود بیدارمیشی پوستت شفاف تر و روشن تر میشه رو بونت هم تاثیر میزاره و بدن خوشبو و دهان خوشبو

استجابت سریع تر دعا

ارامش خیلیی زیاد(همه کسایی که نماز شب خوندن تجربش کردن)

افزایش روزی

افتادن مهر به دل شوهر

دوری از گناهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما خدا خیلی دوستت داره

من نماز مو میخونم سعی میکنم اول وقت باشه یه مدت هم نماز شب میخوندم اما حاجتم رو خدا نمیده

به دلم اومده که خدا صداتو بهتر میشنوه میشه برام دعا کنی

،،
افتادن مهربه دل شوهر؟😑

ارهه شما باخدا حرف بزنی اونم جوری که خودش واجب نکرده و اول صبح خیلیی روت تاثیر میزاره پراز ارامش میشی به بقیه هم ارامش میدی شوهرتم میتونه جزو اون باشه.بعد در مقابل طرفم بهت حس خوب میده و دوست داره.حالا اونو خیلی بد نوشتم😅ولی واقعا تجربه شده

من نمازای یومیه رو بخونم هنر کردم😔

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

من امدم تاپیک بزنم چه دعای برای پول رزق خوبه تاپیکتودید

من ازامشب مخونم ارامشش بینظیره

اماساعت یک مخونم

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
حتما خدا خیلی دوستت داره من نماز مو میخونم سعی میکنم اول وقت باشه یه مدت هم نماز شب میخوندم اما حاج ...

عزییزم نه اینطور نیس انقد گناه دارم بخدا که نگو... چندساله میخام درست شم نمیشه.ولی چشم حتماا حتما اگه قابل باشم برات دعا میکنم ایشالا به بهترین شکل به حاجتت برسی❤❤❤دعا کن منم بتونم بخونم

من امدم تاپیک بزنم چه دعای برای پول رزق خوبه تاپیکتودید من ازامشب مخونم ارامشش بینظیره اماساعت یک ...

پس شما قبلا خوندین؟؟گلم ترک گناه و احسان در حد توان و استغفارهم واسه روزی و کلا همه چی خیلی جواب میده من یه دوره تجربه کردم خیلییی خوب بود متاسفانه دیگه نتونستم و مشکل از خودمه

2706