2733
2734
بچه ها این کفشارم واسه مجلس خریدم بنظرتون قشنگه ؟البته رنگش مشکیه ولی تو عکس نمیدونم چرا اینجوری افت ...

مگه مانتوت ۱ و خورده ای نبود؟ این کفشو مامان من خرید ۶۰ تومن

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
خیلی دوست دارم ازش خرید کنم. کدوم مدلش رو گرفتی؟ شوهرم میگه باید تن خورش مشخص باشه اینجوری اینترنتی ...

نه عالیه

من اینو

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یحوری بگیر که حلقه آستینش باز باشه نچسبه به زیر بغلت که اگه عرق کردیم نشون نده خفاشی و عبایی و کیمو ...

مال من حریر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میسی عزیزم... من اصلا سابقه جوش زدن نداشتم فقط بعضی وقتا تک و توک میزد.. امروز صب پاشدم دیدم چونم قر ...

سلام عزیزم باید اول ببینی منشا جوش زدنت کجاست چون هرجایی از صورت که جوش میزنه علتی داره پیگیر باش و آزمایش بده اما اگه جوش های معمولی و عادی باشه عسل خوبه تخم مرغ خوبه خیار خوبه آلوورا خوبه من پماد بتامتازونم شنیدم نمیدونم خوبه یا نه

یه صلوات مهمونم کنین لطفا🌹
2728
بچه ها این کفشارم واسه مجلس خریدم بنظرتون قشنگه ؟البته رنگش مشکیه ولی تو عکس نمیدونم چرا اینجوری افت ...

مبارکه قشنگن اون بندیلکا رو کفش منم داشت انداختم رفت حالا نمیتونم بپوشمش از پام درمیاد😢

کاربر قدیمی ام 😊
2738
اینترنتی گرفتی درسته؟ نترسیدی بهت نیاد یا مثل عکسش‌خوب نباشه؟

بله

نه خانوادگی مشتریش هستیم

عالیه ماراش

و خیلیی خوش قیمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄🙄🙄🙄عزیزم مامانت از کجا گرفته ۶۰ بگو تا منم بگیرم الان ۶۰ تومن اصن پوله ک بخوای کفشم بخری باهاش& ...

رفته بود قم اونجا گرفته بود نمیدونم از کجاش

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
سلام عزیزم باید اول ببینی منشا جوش زدنت کجاست چون هرجایی از صورت که جوش میزنه علتی داره پیگیر باش و ...

عزیزم من اصلا جوش نمیزنم فقد یکی دوتا دم پریودم میزنم.. امروز اینو دیدم تعجب کردم

تو انتهای تمام افکار منی😻
2706