2737
2734

یه خانومی بود شوهرش معتاد بود یه بچه داشت خرجی خونه نداشتن میومد مدرسه مامانم یه سری خورده لباس میاورد مدرسه های دیگه هم میرفت خلاصه حسابی جا افتاد تا اینکه رفت یه زیر زمین تو پایین شهر کرایه کرد جنساشو اضافه کرد ریخت اونجا لباسای کاربردی میاورد با قیمت مناسب حسابی فروش داشت  جدیدا شنیدم که تو پاساژ مغازه زده ماشین‌خریده از شوهرشم جدا شده  اینو گفتم هیچ وقت دیر نیست برای شروع هر موقع اراده کنید میتونید کار سازی کنید😍😍

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

افرین بهش😍

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

احسنت به غیرتش درود به شرفش

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اونطرفا نیستم عزیزم

ببر یه روز یه محله یا شهر اطرافتون که شلوغ باشه نمیدومم کجا زندکی میکنید شایو چهارشنبه یا جمعه بازار داشته باشی بریز کف خیابون فروش میره 

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
ببر یه روز یه محله یا شهر اطرافتون که شلوغ باشه نمیدومم کجا زندکی میکنید شایو چهارشنبه یا جمعه بازار ...

متاسفانه شهرمون کوچیکه از این چیزا نداره‌‌..شوهرمم اجازه نمیده ک .😕

صلوات
2706