2737
2739

بچه ها اون تيكه آخرش كه خانوادش اومده بودن ملاقاتش

بعد داداش ناصر خاكزاد ميگه يه راه پيدا كردم گير نميوفتي بعد ناصر ميگه خر نشو دقيقا منظور داداشش چي بود من نفهميدم😓

👩🏻🌸♍️

خیلی عالیه فیلمش

وایبییی😍

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ناصر جنس میبرد ژاپن.

دیدی که جنساش با اون چاقالوها لو رفت

داذاش میگفت ی راه امن پیدا کردم فقط شماره طرف ژاپنو بده

اشپزخونه داشت ودش

خاهرش گفت ناصز بگو ی داغ بسمونه

اونم داد میزد نکن...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

میگ شماره ژاپنیا رو از رضا ژاپنی گیر اوردم ک ینی همکارای ژاپنیمون اون ور پول رشوه واریز کنن ک دوباره ازاد شی اینم میگ نکن ک دستمو خوندن ی بار خودشو جازده ب جا ی نفر دیگ اومده بیرون نیگ نکن تو رو هم میگیرن

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2706