2733
2734
عنوان

دخترم 43 روزشه خیلی گریه میکنه

132 بازدید | 18 پست

سلام دخترم 43 روزشه خیلی گریه میکنه 

کولیک و ریفلاکس داره

بردم دکتر بهتر شده

اما نمیدونم ساعت 6 عصر که میشه انقدررررر گریه میکنه

شیرم دیگه نمیخوره 

تا اخر شب

تروخدااااااااااا یه راهکار بگین 

شیر خشک هم نمیخوره اصلااااااااااااااا 

روزا شیر میخوره عصر تا شب نمیخوره

بچه هایی که کولیک دارن هرچه به شب نزدیک تر میشن گریه هاشون بیشتر میشه 

به خاطر رفلاکس که احتمالا شیر هم نمیخوره باید سرشو بالاتر بزاری 

قطره پدی لاکت روزی 5قطره بده بهش غروب ها بده که دلدردشو کم کنه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

به حالت دمر بخوابونش رو پای خودت طوریکه پاهاش پایین باشه دستتو بالا پایین کن از کمر بیار تا گردن .  اروغشو حتما بگیر . خودتم سردی و نفخ دار نخور اصلا

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه هایی که کولیک دارن هرچه به شب نزدیک تر میشن گریه هاشون بیشتر میشه  به خاطر رفلاکس که احتما ...

بهش پدی لاکت و کولیکز داد بهتر نشد 

بردم دوباره دکتر 

بهش رانیتیدین و دایمتین و بیبی کر داد 

اما عصر به عصر شروع میکنه

به خاطر کولیکشه شیر نمیخوره عصرا حتما بدتر میشه شبا خودتون عرق رازیانه بخورین بخوابین م شیر زیاد میشه هم سبک من برا پسرمم از عطاری گیاه رازیانه خریدم میجوشوندم یکمی قبل شیر خوردن میدادم یه مقدار بهتر شده بود کولیکش البته از دکتر بپرسین بعد چون دخترتون کوچیکه هنوز،پسر من دو سال و نیم طول کشید کولیکش

2740
یا حسین دو سال

من پسرم غروب گریه میکرد یکم نبات مینداختم تو شیشش خوب میشد.  اگه شیر خودتونو میدیید اب جوش نبات بخورید

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
یا حسین دو سال

بله تا دو و نیم سالگی یه شب راحت نخوابیدیم بعد اون یواش یواش بهتر شد البته دکترش گفت بین نوزادان این مدت متفاوته یکی تا دو ماه یکی تا شش سالگی هم ممکمه ادامه داشته باشه

نمیدونم دیگه چکار کنم خستم کرده بخداااااااااااااااااا  دیشب از 6 گریه کرددددددد تا 2 نصفه ...

واي ياد خودم افتادم 

بچه من روزا هم همينطور بود داغون شدم 

خيلي سخته خدا بهت قوت بده

2706