2733
2739
عنوان

واسه آخرین پیامم چی بدم بهش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 42 پست

ارزشت بیشتر از اینه اینجوری تحقیر شی😐😐😐

دوماه آدم درد بکشه و از همچین آدمی جدا شه بهتر از یه عمر زندگی فلاکت باره

هرچند بعید میدونم این آدم قصد زندگی داشته باشه

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه این حرفای زشت و که شنیدم بهش گفتم اگه میخوای بری مثلِ یک اقا برو ، دلِ منو نشکن با این حرفا 

ما ی روزی انتخاب هم بودیم و....

خلاصه کات شد ...

دیشب خواهرم بهم زنگ زده میگه دوست پسرت بهم پی ام داده ، پیامارو که خوند دیدم اومده منو ی جوری بچه و بی درک جلوه داده و خودشو کسی جلوه داده که تلاش خودش و کرده و من متوجه نبودم و این حرفااااا...

به خواهرم گفته بود اینارو بهتون گفتم که بدونید دلیل نبودن من چیه 

با خودش فکر کرده بود که من میرم حتما خرابش میکنم 

من خیلی کارا براش کردم بچه هاااا 

حالا باید کمکم کنید که یه متن مودبانه (چون اون بی ادبی کرد اما من نه ) براش بنویسم و بفرستم و بعدشم قطع دسترسی کنمش.... 

که بفهمه خیلی کار زشتی کرده و داغ کرده و بدونه کیو از دست داده 

اون شخصیت خودشو نشون داد منم باید شخصیت خودمو نشون بدم...

ولی نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بنویسم 

دیروز به خواهرم‌پی ام داده 

تو نوشتن متن کمکم کنید 

خب شروع با شما ... 

استارت بزنید

2731

این شگرد بیشتر پسراست ک ب عنوان ازدواج با احساسات دخترا بازی میکنن بخدا قسم من سر هم فک کنم ۴ ماه با شوهرم دوست بودم بعدش اومد خواستگاریم حالام ک عقدیم اما قبلا وارد یه رابطه هایی میشدم ک میفهمیدم یعنی واضح بود ک طرف منو واسه وقت کشی میخواد براهمین تمومشون میکردم اینم بگم ک من باهرکسی ارتباط داشتم به همسرم میگفتم یعنی هیچ چی ازش پنهان ندارم

ارزشت بیشتر از اینه اینجوری تحقیر شی😐😐😐 دوماه آدم درد بکشه و از همچین آدمی جدا شه بهتر از یه عمر ...

اره من که‌نمیخوام‌برگردم 

میخوام اخرین پیامم رو بهش بدم دیگه 

و حالا همه چیز تموم بشه 

2738
پیامه اخرش چی بوده

پیام اخرش به من گفته بودم مثلا چیزایی ک‌برام میخری و میریزم دور و دیگه تمومه همه چیز و اینا 

حالا دیروز به خواهرم پی ام داده ک بالاتوضیح دادم 

میخوام به عنوان اخرین پیام بهش نشون بدم چقدر حماقت کرده و چه کار زشتی انجام داده 

این شگرد بیشتر پسراست ک ب عنوان ازدواج با احساسات دخترا بازی میکنن بخدا قسم من سر هم فک کنم ۴ ماه با ...

نه ما از طریق خانواده خود ایشون باهم اشنا شدیم و همه چیز حوب بود تا پای این رفیق احمقش اومد وسط

اره من که‌نمیخوام‌برگردم  میخوام اخرین پیامم رو بهش بدم دیگه  و حالا همه چیز تموم بشه&nb ...

به نظر من که هیچی نگی سنگین تری😐

یکی تو میگی دوتا اون،همینجوری ادامه پیدا میکنه

اره من که‌نمیخوام‌برگردم  میخوام اخرین پیامم رو بهش بدم دیگه  و حالا همه چیز تموم بشه&nb ...

پیام نده تا بسوزه التماست کنه بعد که التماست کرد پیام اخرو بده و بلاک کن 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
خب بگین بدونیم

من نمیخوام شما بدونی 😞شما اگه میخواستی بفهمی جمله واضح بود 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2706