2726
عنوان

واسه آخرین پیامم چی بدم بهش؟

529 بازدید | 42 پست

هرکی حوصله نداره نیاد لطفا 

احتیاج به کمک دارم که یک متن بنویسم 

داستان از این قرارِ که ما ۱ سال به قصد ازدواج بودیم باهم ، این اواخر به من بی توجه شده بود و رفیق باز

اون به من گفت از دوستات فاصله بگیر و ارتباط و خیلی کم کن گفتم باشه 

این اواخر من بهش گفتم هرشب با دوستات هستی من حسِ مثبتی ندارم و زیاده روی میکنی، بذارش هفته ای ۲ بار ک به زندگیتم برسی و این حرفاااا

دیدم جوابمو نداد ، بعد ۲ روز پیام داد که ما به درد هم نمیخوریم و نمیذارم خونوادم بیان خواستگاری و هر تصمیمی میخوای واسه زندگیت بگیر و ایناااا

تو تاپیک های قبلی هست !

خلاصه منم دیگه جوابی بهش ندادم بعد چندروز دوباره خودش پیام داد دلت تنگ نشده؟ جواب ندادم

۲ روز بعد دوباره پیام داد ک من تلاشِ خودمو کردم و این حرفا ، بعد متوجه شد که من دارم خونه میگیرم(اخه من ی شهر دیگه دانشجوعم که تا قبلش خوابگاهی بودم ، وقتی وارد زندگیم شد گفت دوسندارم خوابگاه باشی رفت و آمد کن ، تا شهرمون ۳ ساعت راهه ، یعنی من روزی ۶ ساعت تو جاده بودم)

فهمید که دارم خونه اجاره میکنم و گفت اگ خونه اجاره کنی دیگه تمامه همه چیز و اینا ...

منم هیچ پافشاری رو خونه نکردم و فقط ازش گله کردم ک من بخاطر تو انقدر سختی رفت و آمد و کشیدم و از دوستام جدا شدم و حالا از تو میخوام عوضِ هرشب هفته ای ۲/۳ بار با دوستات باشی و واسه منم وقت بذاری داره بهت فشار میاد؟

که گفت : خفه شو ؛ برو‌ گمشو.. نمیخوام ببینمت دیگه ، نمیخوام ۱ ثانیه بهت فکر کنم ، تو ارزش نداری تو لیاقت نداری ؛ تو درک نمیکنی 

تو یک آدم بیکار میخوای که بشینه ۲۴ ساعته باهات چرت و پرت بگه ....

بقیه شو الان تایپ میکنم 

باشید که کمکم کنید ی چیزی ام ماها بنویسیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای پسره بیشعور یعنی به پاتم بیفته نباید جوابشو بدی

خودش بی لیاقته

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
بنویس خوشبخت بشی خدانگهدار. اگه قسمتت باشه پیگیری میکنه و باز میاد خاستگاری...

این خوبه همینو بوگو

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

کلا جوابش رو نده

یا فقط یک کلمه بگو اوکی بای

وقتی هرچی پیام میده و زنگ بزنه جواب نمیدی بیشتر حرصش درمیاد و عصبی میشه تا اینکه جواب بدی و بفهمه روی اعصابته

در کل حیف پول پیام که براش خرج کنی

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزدلم دوران‌ نامزدی واسه آشنایی با طرف مقابله وقتی از الان‌ک اول راهی این برخوردو داره بهتره ادامه ندی و بزاری الان تموم‌بشه مطمئنا گزینه های بهتر زیادن

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2706