2733
2734
عنوان

کیست تخمدان

4487 بازدید | 12 پست

سلام دو ماه پیش اقدام کردم واسه بارداری امپول هاش سی جی و هاش ام حی و کلومیفن و متفورمین خوردم باردار که نشدم هیچی تخمدان سمت راستم هم کیست کرد منی که پری های منظم داشتم الان 2 ماه پری نشدم هر چی امپول پروزشتزون و قرص جلو گیری میخورم پریود نمیشم بریدم دیگه موندم جیکار کنم ؟ تو رو خذا کمک کنید کسانی که همچین شرایطی داشتن راهنماییم کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این چیزاری گیاهی و بریز دور به نظر من جواب نمیده ببین اگه شرایط نداری بری دکتر .. می تونی از مشاوره انلاین پزشک استفاده کنی خیال خدتم راحت می کنی با اینکار.... من دکترم خانم دکتر هدی حق نظر هستش خیلی از شون راضیم مطمعنم اگه خدا یه روزی بهم نی نی بده باز میرم پیش ایشون

من دوتا کیست بزرگ داشتم که یکیش ترکید و مجبور شدم برم بیمارستان یکی دیگه انقدر بزرگ بود که باید جراحی لاپاراسکوپی می کردم 

یک هفته ای درگیرش بودم اما عمل زیاد سختی نبود . دکترمم دکتر فاطمه چراغی بودن که بهترین جراح لاپاراسکوپی هستن