2733
2739
عنوان

خانمای دزفولی بیااااان

82 بازدید | 13 پست

سلام من یکی دوهفته دیگه سونوی آن تی دارم میخوام برم پیش دکتر بهزادی؟کسی از نحوه نوبت دهیش اطلاع داره چن روز قبلش باید نوبت بگیرم؟من یکی از شهرای اطراف هستم تلفنی بهم نوبت میده؟

من دوستم اونجا کار میکنه خودمم رفتم پیشش بزار بپرسم برات شمارشو میخای؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوستم اونجا کار میکنه خودمم رفتم پیشش بزار بپرسم برات شمارشو میخای؟

مرسی عزیزم لطف میکنی اگه این کارو انجام بدی،این شماره رو از نت درآوردم ولی جواب نمیدن۰۶۱۴۲۲۳۲۸۱۹

2731
مرسی عزیزم لطف میکنی اگه این کارو انجام بدی،این شماره رو از نت درآوردم ولی جواب نمیدن۰۶۱۴۲۲۳۲۸۱۹

میگم منظورت همون بهزادیه ک ازمایشگاهه دگ اره؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

عزیزم دوستمم همین شماره رو داد 

2738
گف جواب میدن راستی امروز تعطیلنااا شنبه بزن

ممنون عزیزم واقعا لطف کردی،بنظر شما چن روز قبل روزی که میخوام برم نوبت بگیرم؟اگه این سوالو هم بپرسی ممنون میشم ازتون

ممنون عزیزم واقعا لطف کردی،بنظر شما چن روز قبل روزی که میخوام برم نوبت بگیرم؟اگه این سوالو هم بپرسی ...

تو شنبه بزنگ هر روزی ک خواستی بگو بهت نوبت بدن بعید میدونم ندن فقط ۵ شنبه ها تعطیلن

تو شنبه بزنگ هر روزی ک خواستی بگو بهت نوبت بدن بعید میدونم ندن فقط ۵ شنبه ها تعطیلن

این دو روزه زنگ میزنم جواب نمیدن،میشه لطف کنی بهش بگی میتونه واسه سه شنبه صب بهم نوبت بده

این دو روزه زنگ میزنم جواب نمیدن،میشه لطف کنی بهش بگی میتونه واسه سه شنبه صب بهم نوبت بده