2733
2739

سلام من یه فولیکول ۱۴ داشتم فقط ۱۴ سیکلم نمیدونم میشه نمیشه دکتر گفت نمیشه تیشالله ماه بعد 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ماه اول۱۰و۱۸سیکلم اقدام کردم

این‌ماه از۷سیکلم تا۱۷ سیکلم اقدام کردم

امروز۳۲پری دوتابی بی چکمم مثبت شد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

خییلی اقدام میکردیم،😁

بعد پریودیم یک شب درمیان،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2738

دومین‌ماه موفق شدم همین‌روزا میرم از بی بی چکم ک مثبته

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من ماه اول۱۰و۱۸سیکلم اقدام کردم این‌ماه از۷سیکلم تا۱۷ سیکلم اقدام کردم امروز۳۲پری دوتابی بی چکمم م ...

مبااارکه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
من ماه اول۱۰و۱۸سیکلم اقدام کردم این‌ماه از۷سیکلم تا۱۷ سیکلم اقدام کردم امروز۳۲پری دوتابی بی چکمم م ...

تبریک میگم گلم بالاخره مثبت شد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706