2737
2734

همتون بگین چطوری فیزیک خوندین راه خوب یادگرفتنش چیه من کلا ریاضی فیزیک خنگم 

امسال میخوام فقط فیزیک و ریاضی فقط اماراحتمال بخونم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافیه ؟ شنیدم بدون زدن تست های آی کیو اصلا نمیشه کنکور درصد خوبی آورد 

مشاوره به من گفت

اول با خیلی سبز میخونی و تست میزنی بعد نشرالگو رو تموم کردی باید دوره و کنی و تستهای سال قبل و جمع بندی بزنی

2728
نظام قدیم شیمی چیا داری؟

من شيمى دو مبتكران 

و شيمى پيش خيلى سبز 

و پيش و پايه ابى رو دارم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2740
تست زیست چی داری

من نشرالگو پيش رو دارم 

با خيلى سبز سال دوم 

و پايه ابى 

و مزينانى دوم 

و جزوات عمارلو 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
کافیه ؟ شنیدم بدون زدن تست های آی کیو اصلا نمیشه کنکور درصد خوبی آورد 

جزوات عمارلو درسنامش رو بايد خوند

بعد تست كنكورا رو زد

بعد مضرب ٥ اى كيو 

فرداش مضرب ٤

٣

٢

١

مرسی گلم خیلی سبز چطوره سطحش؟

من اصلا با خيلى سبز كار نكردم 

من هم زمان چندتا كتاب خريدم 

و ديگه سراغ اون نرفتم 

من نشرالگو براى همه ى سال كار ميكردم 

و بعدا هم اى كيو و عمارلو

2706