2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ایکیو زیست و شیمی تمیز میخوام تهرانم باشه

چرا ایکیو؟من تضمین شده میگم نشرالگو بخون وقت کردی یکم خیلی سبز

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2720
دی وی دی هاش چنده؟

من خودم با جزوه 12خریدم 5هم پیدا شه میدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من نظام جدید دارم هم دی وی دی هم کتاب 

کتاب درسیا چند؟تست چی داری

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!
2714
تهرانی کتاب درسی ها رو چند میدی

نه تهران نیستم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چند قیمت؟

دی وی دی ها با جزوه 5میدم کتابها هم 60درصد پشت جلد

دی وی دی ها با جزوه 5میدم کتابها هم 60درصد پشت جلد

کتابهای درسیت رو هم چند میسه ؟دی ویدی پول ندارم بخرم

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست😏🙂
کتابهای درسیت رو هم چند میسه ؟دی ویدی پول ندارم بخرم

حساب نکردم   فقط گذاشتم کنار اگه خواستی حساب میکنم شب برات خصوصی پیام میدارم با لیست

حساب نکردم   فقط گذاشتم کنار اگه خواستی حساب میکنم شب برات خصوصی پیام میدارم با لیست

ممنون گلم یه حساب کن ببینم چند میشه 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست😏🙂
2706