2737
2739
عنوان

دهاتی...

867 بازدید | 27 پست

بچه ها کلمه دهاتی آیا کلمه بدیه؟توهینه؟روستایی توهین نیست ولی دهاتی ب کسی بگی بدش میاد،خداییش من تا حالا ب کسی نگفتم اما اگه من روستا زاده بودم ازین کلمه ناراحت نمیشدم،همونطور ک الان متوجه شدم پدر پدر پدربزرگم روستایی بوده و با این اوصاف منم روستا زاده ام ،ب نظرم بیایم اگه روستایی هستیم و تو شناسنامه خودمون چ اجداد مون ...ب این کلمه افتخار کنیم حتی اگه کسی گفت دهاتی ...چرا همیشه ضعف نشون داده شده رو این کلمه ...دهات کلمه بدی نیست یعنی ده ...نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه های سایت کلا واسه چیزای مسخره و وحشیانه از کلمات دهاتی استفاده میکنن..اینو خودتم میدونی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

بنظرم چون واسه مسخره کردن افراد میگن دهاتی یا شهرستانی دیگران ناراحت میشن. والا ما هرچی داریم از روستایی های عزیزمون داریم. ما روستایی نیستیم ولی خیلی دوست دارم که یه خونه خوشگل تو روستا داشته باشم. روح ادم زنده میشه😊

چون از دهاتی برای تحقیر و سطح پایین بودن استفاده میکنن،خب توهینه دیگه بار منفی داره

مثن به یکی به مسخره میگن دکتر یا آی کیو،خود کلمه که بد نیست تازه خوب هست،ولی ازش برای تمسخر استفاده کنن توهینه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه