2733
2739

میگم من فرهنگیانو انتخاب کردم الانم آموزش ابتداییش قبول شدم ولی الان حس میکنم اشتباه کردم 😥 

میرفتم رشته های پیراپزشکی بهتر بود 

ولی اونموقع گفتم همین که دروس فرهنگیان خیلی راحته همین که حقوقم میدن  ولی الان  دودل شدم نمیدونم چی کار کنم  ینی اشتباه کردم ؟

سلاممم مهسایی خوبی بنظرم شرایطش از پرستاریی و اینا بهتره ن شب بیداری داری ن محیط شغلت کثیفه 

سلام خوبی😘 نمیدونم  .. ولی خب خیلی سخته با بچه ها سرو کله زدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی😘 نمیدونم  .. ولی خب خیلی سخته با بچه ها سرو کله زدن

فدات😘

اینکه اره ولی بشخصه نمیتونم تو محیط بیمارستان دووم بیارم

فک کن ۲ شب ی بیمار تصادفی بیارن ببین چقد تو روحیت تاثیر میزاره

دکترا هی میخان بهت دستور بدن

2728
فدات😘 اینکه اره ولی بشخصه نمیتونم تو محیط بیمارستان دووم بیارم فک کن ۲ شب ی بیمار تصادفی بیارن بب ...

پرستاری که اره ولی علوم ازمایشگاهی و رادیولوژی چی ؟

وای معلمی خیلی خوبه .. مخصوصا واسه خانما . هم یه حقوق دارن هم کل تابستون و عید و برف و بارون و... تعطیلن با حقوق ‌.

بعدشم بچه ها خیلی شیرینن اول و دومی سخته ولی سوم ب بعد بچه ها راحت کنار میان ...

حقوق معلم ابتداییا چقدره؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738
۵شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و تابستون و عید و روزهای برفی و سرد و...همش تعطیل کجاش کمه اخه

والا با این شرایط ک نصف سالو تعطیلن حقوق ۶ میلیونیم میخوان😂

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
۴ ساله میگذره بهتر از اینه از شب تا صب شیفت باشی  یا اینکه درس بخونی شاغل نباشی

ن بابا درسای ما ک راحته دیدی واحداشو ؟🙄 چرتتت همه اش حفظی یه ریاضی نداره همه اش حفظیه 😓😓😓

2706