2733
2734
عنوان

تعبیر خواب در بارداری

2317 بازدید | 7 پست

سلام خانوما دیدن عسل در خواب چیه کسی چیزی میدونه؟

این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در وجود من دو قلب دارد ضربان....  میشه برای نی نیم صلوات بفرستید  

نت سرچ کن .

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جزییاتش رو هم بگو

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2731
عزیزم جزییاتش رو هم بگو

خواب دیدم دارم با نون عسل میخورم همینطورم از اینور و اونور میریزه 

این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در وجود من دو قلب دارد ضربان....  میشه برای نی نیم صلوات بفرستید  
خواب دیدم دارم با نون عسل میخورم همینطورم از اینور و اونور میریزه 

قراره  پولی به دستتون برسه . اگه مزه عسل شیرین بود مال حلال هست و چون از اطراف میریخته براتون بدون زحمت به دستتون میرسه مثلا پولی که حاصل شراکت باشه یا ارثیه و ...

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
قراره  پولی به دستتون برسه . اگه مزه عسل شیرین بود مال حلال هست و چون از اطراف میریخته براتون ب ...

من باردارم ربطی که به بارداری نداره به نظرتون

قراره  پولی به دستتون برسه . اگه مزه عسل شیرین بود مال حلال هست و چون از اطراف میریخته براتون ب ...

شما تعبیر خاب بلدید؟ چند وقت پیش:شوهرم خاب دید از تو دهنش و حلقش یه موی بلند داره بیرون میکشه.هر چی گشتیم تعبیر پیدا نکردیم .اینو بلدی شما؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738