2737
2739

آخرین باری که رفتیم سفر قبل محرم رفتیم شمال .با دایی و خاله شوهر مادر شوهرشوهر خواهر شوهر. اصلا خوش نگذشتهمش غبطه خواهرشوهرمو میخوردم که چقدر تو این مسافرت بافامیلاش بهش خوش میگذره😢😢

ب

تاحالا نرفتم

کلا دونفزی میریم فقط

چرا باخونواده خودتم نمیرید؟! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خوب ملومه ب خواهر شوهرت خوش ميگذره همه فك و فاميلاي اونن😂😂😂

عزيزم خوب ب همسرت بگو خيلي دوس دارم تنها بريم!

يا ي بارم با خانواده من بريم!!

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخلاقاشون بم نمیخوره.ترجیح میدم نرم باشون

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738

الحمدالله واسه من اصلا خوش مسافرت نیستن.شوهرمم هیچ رغبتی نشون نمیده که باهاشون بره.فقط برادرشوهرم خوبه که اونم تنها میبریمش

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706