2737
2739
عنوان

یه سوال در مورد رب دارم

159 بازدید | 24 پست

سلام

شما بعد از اینکه قوطی رب رو باز میکنن میذارینش داخل یخچال؟

ما بعد میذاریم تو کیسه فریزر میذاریم تو فریزر

ولی حس میکنم بعد که از تو فریزر خارج میکنم دیگه اون رنگ اولیه رو نداره

نمیدونم درسته یا نه

شما چیکار میکنین رب هارو؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

می زارم تو یخچال با شیشه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2738

چرا توي فريزر😧 ما توي يخچال، در اهنيش رو كه جدا كردي در پوش پلاستيكش رو بزار،قاشق روغني و كثيف هم نزن توش ،كپك نميزنه

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
وا چرا ربو میزارین تو فریزر؟ 😓😓😓

کپک میزد اگه یه هفته بیشتر میموند تو یخچال

با اینکه قاشق کثیف نمیزدیم توش

دلیلشو نمیدونم

دختر خالم گفت بذارین و فریزر

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

توقوطیش که اصلا نباید باشه

من ی ظرف پلاستیکی کوچیک دارم هروقت رب رو باز میکنم میریزم تو اون بعدش میذارم تو فریزر

۲ساعت قبل از اینکه بخوام غذا درست کنم درمیارمش دوباره بعد از استفاده میذارن تو فریزر چون تو یخچال کپک میزنه

بعدشم رب رو باید بازردچوبه قشنگ تفت بدی تا رنگش خوب بشه 

تهش هیچی نیست باور کن....
2706