2737
2739
عنوان

نکشی ما رو بیوتیفول نکشی ما رو ریچ کیدزززززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 59 پست
باز کی قیمه هارو ریخته تو ماست ها😂😂🤦🏻‍♀️یکی که دیروز عکسش گذاشت معلوم شد عکس دختر دایی یکی از دو ...

واقعا😂😂😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه توی کدوم تاپیک؟

اسم کاربر یادم نیست.ولی اکثرا این تاپیکا اینطوریه که اول اسی عکس میذاره بعد پشت سرش بقیه اینطوریه وقیح راحت عکس به تعداد دلخواه جمع میکنه و بعد میاد یه عرض ادبی میکنه بترکوننش بره تا بعد.

واقعا😂😂😂😂

باور کن بعد استارتر به غلط کردن افتاده بود میگفت لططفا تاپیکم پاک کنید

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
دیشب وقیح پیداش شد دوباره تو یه تاپیک ،جالبه تاپیکای عکسبازی هم زیاد بود!آیا نمی‌اندیشید!؟😊

گلم تاپیک عکس زیاده من خودم هم چند روز پیش عکس گذاشتم هنوز هم عکس چشمام و لبم هست عکس کامل رو نزاشتم بمونه چون دوست نداشتم پخش شه اما دیگه بعضیا واقعا واسه طرف مقابل شعور متصور نیستند 80 درصد عکس هایی که میزان اینجا مال خودشون نیست من به این نتیجه رسیدم فقط عقده پربازدید شدن دارن

بدبخت خودم صادقانه همه چیما میگم چرا من نمیتونم دروغ دقل ببافم از ته دل اگه کسی مشکلی داره مشورت میدم عکس هم نزاشتم از خوشگلی هم الکی نمیگم حتی معتقدم تو همین فضای مجازی هم دروغ دروغه وگناه کبیره 

2738
باور کن بعد استارتر به غلط کردن افتاده بود میگفت لططفا تاپیکم پاک کنید

وای خب مگه مجبور بوده😂😂😂😂منم دیشب عکس گذاشتم نکنه عکس خودم نبوده ی وقت🤣🤣🤣🤣

باز کی قیمه هارو ریخته تو ماست ها😂😂🤦🏻‍♀️یکی که دیروز عکسش گذاشت معلوم شد عکس دختر دایی یکی از دو ...

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا رحم کنه

وای خب مگه مجبور بوده😂😂😂😂منم دیشب عکس گذاشتم نکنه عکس خودم نبوده ی وقت🤣🤣🤣🤣

😂😂😂باز ببین بعضی ها داغون تر تو یک تاپیک عکس یکی گفت وای چه خوشگلی به یکی دیگه بعد یکی ریپلایش کرد اینجوری بهش نگو پرو میشه😂😂🙄😐😑

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
گلم تاپیک عکس زیاده من خودم هم چند روز پیش عکس گذاشتم هنوز هم عکس چشمام و لبم هست عکس کامل رو نزاشتم ...

خوب قربونت اکثرا همون فیک ها رو میذارن بقیه هم عکس خودشون رو بذارن.همه تاپیکای عکسبازی نه ولی وقتی پشت سر هم هی تاپیک عکسبازی میزنن بعدم وقیح پیداش میشه یعنی برنامه ریزی شده بوده.

😂😂😂باز ببین بعضی ها داغون تر تو یک تاپیک عکس یکی گفت وای چه خوشگلی به یکی دیگه بعد یکی ریپلایش کر ...

😂😂😂😂😂😂😂ای واااای

2706