2726
عنوان

نکشی ما رو بیوتیفول نکشی ما رو ریچ کیدزززززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 59 پست
خوب قربونت اکثرا همون فیک ها رو میذارن بقیه هم عکس خودشون رو بذارن.همه تاپیکای عکسبازی نه ولی وقتی پ ...

میگم دیگه وقیح بدبخت هم خبر نداره به کاهدون زده عکس مهین رو ورداشته در صورتی که شهینه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای خب مگه مجبور بوده😂😂😂😂منم دیشب عکس گذاشتم نکنه عکس خودم نبوده ی وقت🤣🤣🤣🤣

عزیزم ترجیحا عکس نزارید چ مال خودتون چه از کسی ب کی مربوطه ما چه شکلی هستیم دیشب یکی با یه من عمل عکس گذاشته خوشگلم واین حرفا نظر بدید بابا تو که هیچ جات از خودت نیس خدا پدره دکترت را بیامرزه چیا نظر بدین آدم زشت باشه طبیعی باشه باارزش تره تا دماغ ولب عملی کلی ژل

عزیزم ترجیحا عکس نزارید چ مال خودتون چه از کسی ب کی مربوطه ما چه شکلی هستیم دیشب یکی با یه من عمل عک ...

نکنه منو میگی اخه دیشب همه گیر داده بودن صورتت و ژل زدی لباتو ژل زدی 😂😂😂😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2728
نکنه منو میگی اخه دیشب همه گیر داده بودن صورتت و ژل زدی لباتو ژل زدی 😂😂😂😂😂

نه تو نبودی😁 اونکه گفته بود با موی روشن بهترم یا تیره چسب دماغشم رو عکسا بود ابروهاش هم طاق سرش بس کشیده بود بالا والا من بدتر از این زنا میترسم 😅

نه تو نبودی😁 اونکه گفته بود با موی روشن بهترم یا تیره چسب دماغشم رو عکسا بود ابروهاش هم طاق سرش بس ...

واقعا مرسی از تخریباتت😂😂😂خب من بودم دیگه من فقط بینیمو عمل کردم جای دیگم ک عملی نیس میگی ی من عمل بعدم ابروهای من کلا رو به بالاس چجوری بیارمش پایین خب بعدم نترس من خیلیم مهربونم فقط میخواستم ببینم تیره کنم موهامو یا نه من هم شوهر دارم هم دوتا بچه عزیزم

نه تو نبودی😁 اونکه گفته بود با موی روشن بهترم یا تیره چسب دماغشم رو عکسا بود ابروهاش هم طاق سرش بس ...

ولی قشنگش این بود ک حرفاتو ب خودم میگفتی

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈یادم نبود کی بود که همینجوری گفتم ببچقید😘😘🤑🤑

اشکال نداره عزیزم من انتقاد پذیرم

2706