2733
2734
عنوان

مطلقه شدن..

382 بازدید | 28 پست

چقدر نگاه جامعه ب مطلقه ها بده 

اخه گناه من چیه 

شوهرم معتاد کتکم میزد خیانت میکرد خانوادش عذابم دادن بهم هنوز تهمت هم میزنن

دارم طلاق  میگیرم ولی دلم گرفته تو 22 سالگی مطلقه شدم و هیچ خیری از زندگیم ندیدم ..

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز نگاه جامعه نسبت به قبل خیلی بهتر شده...  هنوز اول راهی به خودت سخت نگیر

چرا باید سرنوشتم اینجوری بشه چرا نباید طعم خوشبختی رو بچشم

2728

اگر خانومایی که‌طلاق گرفتن صیغه این واون نشن دید مردم درست میشه ....شما تقصیری نداری ...تقصیر اون‌شوهر بیشعورت بوده

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
اگر خانومایی که‌طلاق گرفتن صیغه این واون نشن دید مردم درست میشه ....شما تقصیری نداری ...تقصیر اون‌شو ...

گناه من چیه اخه که اونا خرابن 😞

مگه مطلقه شدن چه ایراد داره عزیزم خودتو ضعیف نشون نده منم تو ۲۱ سالگی مطلقه شدم خداروشکر طلاق که گرفتم کم کم دنیا رو خوبشو بهم نشون داد کار کردم به زندگیم سر و سامون دادم اصلا واسم مهم نبود دید بقیه چیه نسبت بهم گور بابای همه کرده خودتو عشقه 

مگه مطلقه شدن چه ایراد داره عزیزم خودتو ضعیف نشون نده منم تو ۲۱ سالگی مطلقه شدم خداروشکر طلاق که گرف ...

چند ساله جدا شدی ؟ مستقلی ؟

2738
گناه من چیه اخه که اونا خرابن 😞

خدا بهترینارو برای ادم رقم میزنه‌ایمان داشته باش عزیزم ....توکل کن به‌خدا و توسل به امام‌زمان فقط ۴۰‌روز یه یاعلی بگو باور کن زندگیت از این رو به اون‌رو میشه ...هیچ قدرتی بالاتر از خداوند نیست ...من یکبار از مرگ نجات‌پیدا کردم یبارم دیروز در بدترین شرایط بارداری بودم خونریزی شدید داشتم ولی بچم کاملا سالمه ...به خداتوکل کن همچین کمکت مزکنه‌که خودتم هنگ‌میکنی 

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
چرا باید سرنوشتم اینجوری بشه چرا نباید طعم خوشبختی رو بچشم

هنوز خیلی زوده برای زدن این حرفها.. من خودم ازدواج دومم هست تا سن ۲۸ سالگی منم مثل شما فکر میکردم. زود ناامید نشو وقت زیاد داری عزیزم.

خدا بهترینارو برای ادم رقم میزنه‌ایمان داشته باش عزیزم ....توکل کن به‌خدا و توسل به امام‌زمان فقط ۴۰ ...

چهل  روز چیکار  کنم؟ 

این بهترینارو کی قراره ببینم پس 😞

هنوز خیلی زوده برای زدن این حرفها.. من خودم ازدواج دومم هست تا سن ۲۸ سالگی منم مثل شما فکر میکردم. ز ...

شما هم طلاق گرفتی ؟ الان خوشبختی ؟

کی گفته زن مطلقه خرابه عزیزم مجردا دوست داشته باشن ایراد نیس مطلقه ها داشته باشن میشه خرابی؟ ول کن ا ...

جامعه مون متاسفانه 😞😞 

2706