2733
2739
عنوان

پدرشوهر عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 74 پست
عزیز پدرشوهر منم خیلی پولداره. ولی حتی کادو عروسی هم بهمون یه مبلغ خیلی ناچیز داد جوری که حتی روم نم ...

خوشبحالتون انشاالله خدا بیشتر بهتون بده..والا ماهم تلاش میکنیم ولی هرسال وضعمون بدتراز پارساله..الان حتی نمیتونیم ی خونه رهنو کرایه کنیم حقوق شوهرم الان ی تومنه!اومدیم زیرزمین بابامینا..خیلی داریم سختی میکشیم همش میگم خدایا بعداز هرسختی آسانیس با این حرف ب خودم امید میدم..برام دعاکن ماهم مثل شما پیشرفت کنیم 

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا از من گفتن  دل یکی دیگه رو بشکنن فقط به یکی کمک کنن از هر حرامی حرامتره  مثل مادر ش ...

خب این نظر شماست دیگه منم احترام میذارم به نظرت...

پدرشوهرم با رضایت داره میده و من حرامی در پول نمیبینم.من چه نقشی در پول پدرشوهرم دارم؟؟؟؟؟برم بگم به من نده حرومه ! طرز فکر من اینجور نیست اصلا و  این مدل پول در هیچ رساله ای و دینی حرام نیست

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
من بهت حق میدم ....چرا بین بچه هاش فرق میزاره ....بعضیا زیادی طرف دخترشون هستن و پسرشون رو ادم حساب ...

کاش بفهمن اما افسوس بعد جلوی من جیرینگی پول واریز کرد برای اون دخترش بعد دیشب من داشتم به آخرین پیمونه های برنجم فکر می‌کردم که آخر برجی از کجا بیارم بخرم 

تو که نباید ببینی ...اون که باید ببینه میبینه عزیزم

😆😆😆😆

رساله ای هستن نی نی سایتی ها! من مگه گفتم بیاد به من پول بده ؟؟؟؟ مگه پدر شوهرم میره دزدی میکنه؟؟؟؟؟؟؟عجبا این رساله ها از کجا میاد! صد رحمت به اخوندا 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اولا که خونه شما نمیان خونه پسرشونه دوما مال خودشون هست دلشون بخواد میدن نخوان نمیدن شما اخلاق خودتو ...

متاسفم براتون شما خونه خودتو میگی خونه شوهرت ؟٫ که به من اینجوری می‌گی ؟

2740
نه عزیزم من نفرین کردم الانم واسه مریضی دخترش اومده اون دخترشم که مدام بهش کمک میشه شوهرش شایعه شده ...

منم خانواده فقیری داشتم و زجر زیادی کشیدم . دو سالم خانواده شوهرم نیومدن خونه م و قهر بودن.با سیاست صلح برقرار کردم.پیشنهادم اینه که ازامش را به زندگیت بیاری .حسرت و حرص برای پولی که از شما نیست دردی را دوا نمیکنه( هر چند طرف دیکتاتور هم باشه و ببینه زجر میکشید و نمیده)

همینجا با دلم که پر از نفرت ازشون هست نفرین می‌کنم که پولی که حق شوهر و زندگی منه ولی نگاهم نمیکنن حتی تو خرجی خونه که میان اینجا میخورن و می‌رن به حق امام حسین خرج دوا دکتر کنن 

همینجا با دلم که پر از نفرت ازشون هست نفرین می‌کنم که پولی که حق شوهر و زندگی منه ولی نگاهم نمیکنن ح ...

و البته چند سالیه خداروشکر دارم می بینم خدا ‌شکر هر سال برای مریضی میان و کلی خرج دوا دکتر می‌کنن خداروشکر 

فرق میذارن عزیز من فرق میزان  

خیلی کم پیش میاد پدر مادر فرق بزارن

من یدونه دختر خانوادم و مجرد

برادرم اینقدر کرایه نداد تا پول پیش تموم شد و بابای من مجبور شد خونه ویلاییشو بفروشه بره آپارتمان تا برای اینا خونه بگیره

بابامم یه بازنشستس بهشون گفت حداقل قسطاش که ماهی 200 بیشتر نیست رو بدید بیا و ببین چه بدشون اومد عروسمون گریه که چرا میگید قسطاشو بده

اونوقت من دختر مجرد که شاغلم، دارم قسطای اونارو میدم

میخوام بگم اگر در آینده پدر مادرم فرقی بزارن بمن لطفی کنن میگم حقمه چون یه جا منم دستشونو گرفتم و سپاسگزار بودم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
و البته چند سالیه خداروشکر دارم می بینم خدا ‌شکر هر سال برای مریضی میان و کلی خرج دوا دکتر می‌کنن خد ...

خدا جای حق نشسته به وضوح می بینم که درد و مرض هایی که می‌گیرن تقاص دل منه ، خداروشکر خدا نشون می‌ده ولی نفهم تر از این حرفان که بفهمن  

عزیزم من کاملا بهت حق میدم ناراحت باشی حالا از نظر مالی کمک نمیکنن بگیم پول خودشون اخلاقشون گند! ولی دیگه چرا ماه به ماه خونه ت پلاسن!! آدم همینجوری توی کار خونه خودش می مونه چه برسه به مهمون داری اونم اقوام شوهر اونم چند ماه!!! تو که زورت به اونها نمیرسه حداقل خون شوهرت رو تو شیشه کن نذار دایم خونه شما باشن پولدارن برن هتل برن مسافرخونه والا بخدا! 

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️