2737
2734
عنوان

پدرشوهر عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 1956 بازدید | 74 پست
عزیزم من کاملا بهت حق میدم ناراحت باشی حالا از نظر مالی کمک نمیکنن بگیم دول خودشون اخلاقشون گند! ولی ...

به شوهرم غر می‌زنم اما داد میزنه سرم باردارم وگرنه حتی میزنه  منو 

و البته چند سالیه خداروشکر دارم می بینم خدا ‌شکر هر سال برای مریضی میان و کلی خرج دوا دکتر می‌کنن خد ...

من در جایگاه شما نیستم نمیتونم قضاوت کنم

ولی گلم برای دشمنتم بد نخواه اه و نفرین برمیگرده به خودت

دلتو بزرگ کن خوب بخواه تا خوب نصیبت بشه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کم پیش میاد پدر مادر فرق بزارن من یدونه دختر خانوادم و مجرد برادرم اینقدر کرایه ند ...

زندگی هاتون رو با دیگران مقایسه نکنید

هستن آدمهای نمک به حروم و بدجنس 

هر کسی یه جور خانواده داره همه که شبیه هم نیستن زیاد دیدم خودم

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
نه عزیزم من نفرین کردم الانم واسه مریضی دخترش اومده اون دخترشم که مدام بهش کمک میشه شوهرش شایعه شده ...

استارتر .امیدوارم ناراحت نشی از من...

ولی شما با مادر خودتم اوکی نیستی...خواهرتم با مادرت اوکی هست.قبلا مادرشوهرت گردو و... میداد الان دیگه نمیده.پارسال ۶ ماه به گفته ی خودت نرفتی اونجا...همه شدر حال درگیری هستی و....

تاپیکات را همیشه میخوندم.

میدونی من کر میکنم سیاست و زنانگی خیلی کمی داری.فقط هم اهل غر زدن هستی...

اینجا راحته شوهرت یا خانواده ش را محکوم کردن... ولی این همه تاپیک نوشتی از رفتارهاشون و محکوم هم شدن، مشکلت حل شده ولی بهتر نشده...

کاش تغییر میدادی راه و روشت رو....

تاپیک تجربیات گرانقدر من را بخونی به کارت میاد...یک زن به فکر تغییر رفتار بقیه نباید باشه.خودش را باید بسازه ...و بعد میبینی که خیلی چیزها خود به خود درست شده.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
من در جایگاه شما نیستم نمیتونم قضاوت کنم ولی گلم برای دشمنتم بد نخواه اه و نفرین برمیگرده به خ ...

زنانی که با خودشون به صلح رسیدن میشن مثل شما✌️✌️✌️👏👏👏👏👏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیز پدرشوهر منم خیلی پولداره. ولی حتی کادو عروسی هم بهمون یه مبلغ خیلی ناچیز داد جوری که حتی روم نم ...

نوش جونت عزیزم حقته آرامش بعد این همه سختی❤

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    
استارتر .امیدوارم ناراحت نشی از من... ولی شما با مادر خودتم اوکی نیستی...خواهرتم با مادرت اوکی هست. ...

دقیقا همینطوره

یادمه برای نگهداری مادربزرگم که نوبتی شده بود

زن داییم که عروس بود اصرار که بیشتر ازش نگهداری کنه

با اینکه وضع مالی خوبی نداشتن

میگفت همینکه دعاش بیاد تو زندگیم برام بسه.یه روز بیشتر پیشم باشه یه روز بیشتر دعام میکنه

اینقدر از این طرز فکرش خوشم اومد

آفرین به شما

دقیقا همینطوره یادمه برای نگهداری مادربزرگم که نوبتی شده بود زن داییم که عروس بود اصرار ...

چه قشنگ 👍👍👍

ما تا وقتی با همه بد هستیم و همه را دشمن خودمون میدونیم و همیشه در حال نفرین و ناله ایم مشکلی حل نمیشه از ما.خود من دو سال خانواده شوهرم نیومدن خونه م( مخالف ازدواج ما بودن)...  برای دامادشون پولایی خرج کرده بودن که نگو.ولی به پسرشون کم لطف بودن.اون یکی جاریم از مادرشوهرم پولها میگرفت...

من ولی به شوهرم گفتم نشستی پول از اسمون بیاد! خودمون میسازیم زندگی رو.از اون طرفم هیچ وقت ننشستم نفرین کنم .البته دامادشون پول هایی که بهش کمک کرده بودن را از دست داده بود ... سر این موضوعم دلم خنک نشد.رها کردم همه موارد رو....

من هیچ وقت مثل جاریم زنگ نزدم پول بخوام! ولی جوری با سیاست رفتار کردم که پدر شوهرم خودش میده تازه به بقیه هم نمیگه به عروسم پول میدم✌️

چون تمرکز نکردم رو بدبختی و نفرین و الهی خواهر شوهرم بدبخت بشه و .....روی خودم و اخلاق و رفتارم متمرکز شدم همین.الانم بعد از شش سال زندگی مشترک همه شون باهام در صلحن و بدون من مهمونی هم نمیدن میگن گرانبها باید حتما باشه☺️

به قول مشاورم دکتر شیری ، با ناله و نفرین شاید یکی دیگه را بدبخت ببینی ولی حال خودت بهتر نمیشه

2738
اولا که خونه شما نمیان خونه پسرشونه دوما مال خودشون هست دلشون بخواد میدن نخوان نمیدن شما اخلاق خودتو ...

چه طرز تفکر پایینی دارین شما خونه پسرشون 😐😐

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
چه قشنگ 👍👍👍 ما تا وقتی با همه بد هستیم و همه را دشمن خودمون میدونیم و همیشه در حال نفرین و ناله ...

قطعا احترام احترام میاره

محبت محبت میاره

و همینطوره کینه نفرت میاره

من خودم از پدر و مادر خودم انتظار ندارم اگر کاری هم بکنن لطف کردن  چه برسه وقتی ازدواج کنم از خانواده همسرم انتظار داشته باشم

حالا نه صرفا استارتر کاش همه خانوما جای فرستادن اینهمه انرژی منفی و انتظار(چه بجا چه بیجا) داشتن از کسی خودشون زندگیشونو بسازن

با کم و زیاد زندگیشون خوش باشن و برای کسی بد و کم نخوان

ایشاالله اگر عروس شدم عروس ناسپاسی نشم 

قطعا احترام احترام میاره محبت محبت میاره و همینطوره کینه نفرت میاره من خودم از پ ...

👏👏👌👌

انشاالله به زودی زود به اون اسونیه که خدا وعده داده میرسی

ممنون عزیزم انشاالله😔🙏🙏🙏

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
چه قشنگ 👍👍👍 ما تا وقتی با همه بد هستیم و همه را دشمن خودمون میدونیم و همیشه در حال نفرین و ناله ...

خیلی بعضی ها با خودخواهی و تکبر پست گذاشتید خدا جای حق نشسته مخصوصا شما دختر گرانبها که معلومه از دماغ فیل. افتادی متاسف برای تو و امثال تو، 

2706